Dominika Ignatiuk

Lekarz z powołania, potrafi postawić trafną diagnozę i sprawia, że pacjent czuję sie pod dobrą opieką. Szczerze polecam!

Lekarz jako lekarz bardzo sympatyczna, mila, uprzejma ale spieprzyła mi noge, przez co trzeba bylo operowac jeszcze raz, dramat.

Leczyłam się w tym szpitalu dwukrotnie,mimo młodego wieku P doktor jest osobą bardzo oddaną dla pacjenta,wytłumaczy wszystko co do schorzenia,jest bardzo osobą cierpliwą przy rozmowie z pacjentem,uważam że jest lekarzem godnym zaufania,polecam w takie ręce śmiało można się oddać.

Kompetentna, a do tego bardzo ładna. Dobrze, że trafiłem na taką osobę.

Kompetentna, a do tego bardzo ładna. Dobrze, że trafiłem na taką osobę.

Byłem na operacji w szpitalu na Solcu w Grudniu 2010 i chciałbym bardzo podziękować za czas poświęcony mojej osobie mimo iż jestem bardzo upierdliwą osobą to pani doktor cierpliwie pomagała mi dojść do całkowitego zdrowia. W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć lekarza który poświęca dla nas pacjentów tyle czasu. jeszcze raz DZIĘKUJĘ z poważaniem : Piotr O.

z poważaniem : Piotr O.