Witam wszystkich, szczerze polecam p.Dominikę, z którą miałam kontakt przez ponad 6 miesięcy. Oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, można się od niej dużo nauczyć bo jest także niesamowitym człowiekiem. Pozdrawiam. Weronika

Polecam Panią Dominikę, ma niesamowite podejście do człowieka - zarówno dorosłego jak i dziecka. Można jej zaufać, jest otwarta, przesympatyczna i nie ocenia tylko pomaga.

Polecam Panią Kratiuk, zmieniła moje nastawienie do psychoterapeutów. Byłem wcześniej przez rok w terapii, w której mój stan się tylko pogarszał a Pani terapeutka przez większość czasu w ogóle nic nie mówiła.. Teraz praca nad sobą jest dla mnie ciągłym odkrywaniem nowych rzeczy i daje mi dużo satysfakcji. Z pewnością Pani Kratiuk to psycholog z powołania! Polecam i pozdrawiam!

Bardzo miła, otwarta i życzliwa osoba. Pierwszy raz czułam, że ktoś mnie wreszcie słucha i rozumie.. Nie ocenia, nie krytykuje, nie wymądrza się. Polecam

Ze swojej strony dziękuję i naprawdę polecam innym

Ze swojej strony dziękuję i naprawdę polecam innym

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Puck"?

mgr
Monika Romanowska