lek. med. Dominika Paradowska

Onkolog

Pani Doktor jest profesjonalnym, zaufanym lekarzem. Poświęca tyle czasu dla pacjentów, ile tego potrzebują. Jest godna polecenia i bardzo uprzejma.

Ja również jestem zadowolona z leczenia u Pani Dominiki. Trafiłam do niej z polecenia znajomych i na pewno będę polecała dalej.

Szczerze polecam Panią Dominikę. Zarówno jako świetnego specjalistę jak i bardzo pozytywnego, ciepłego człowieka.

Jestem zadowolona z konsultacji, która odbyła się w klinice w centrum miasta. Pani doktor rzeczowa i uprzejma, klinika bardzo estetyczna. Pozdrawiam

Ja niestety bardzo się rozczarowałam. Myśłałam że to empatyczna pani doktor, po przeczytaniu opinii na jej temat. Jej podejście do pacjenta zwłaszcza starszego było zupełnie nieprofesjonalne.

Jej podejście do pacjenta zwłaszcza starszego było zupełnie nieprofesjonalne.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Nie często spotyka się tak miłych i oddanych pacjentowi lekarzy jak Pani Doktor Paradowska. Jestem mile zaskoczony obsługą i życzę wszystkim chorym takiej opieki. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Miałam szczęście i na swojej drodze w walce z chorobą spotkałam wspaniałego specjalistę, jakim jest Pani doktor Paradowska. Duża wiedza, kompleksowe podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo wyjaśnia i poświęca dużo uwagi. Jako człowiek, miła i bardzo życzliwa. Wszystko zasługuje na najwyższą ocenę! Dziękuje bardzo! Jest Pani wielkim lekarzem.

Serdecznie polecam Panią doktor. Potrafi wysłuchać, doradzić i wesprzeć na duchu. W gabinecie panowała przyjemna atmosfera. Wzorowy lekarz i człowiek.