Dominika Rakowiecka

Ortodonta

Nastawiona tylko na branie pieniędzy. Nie poczuwa się do odpowiedzialności za oferowane w swoim gabinecie usługi. Gdy aparat za kilka tysięcy złotych po pół roku uległ uszkodzeniu stwierdziła, że to wina pacjenta i że uprzedzała, że te aparaty są delikatne (nosiłam clear aligner). Byłam zmuszona ponownie zapłacić za nową płytkę. Na pierwszym spotkaniu nie uprzedziła, że tak to może wyglądać, nie omówiła kompletnie nic, kazała poczytać w internecie i zdecydować się na jeden z dostępnych aparatów. Pani doktor może i jest miła, ale do czasu, aż nie poruszy się tematu ...

Pani doktor może i jest miła, ale do czasu, aż nie poruszy się tematu reklamacji i wysokości poniesionych kosztów w odniesieniu do jakości oferowanych usług. Jak powiedziałam, że nie stać mnie na nowy aparat usłyszałam, że to moja decyzja i mogę zrezygnować z leczenia.
Szczere odradzam ten gabinet.

Powiem tak: Prywatnie być może jest dobra, w ramach NFZ to już niestety inna bajka. Nie ma podejścia do pacjenta, mam wrażenie, że robi wielką łaskę, że w ogóle pacjenta przyjmuje. Niesympatyczna, momentami arogancka. Cokolwiek jest "nie tak", od razu obarcza winą pacjenta, bo rzekomo nie nosił aparatu (co mija się z prawdą). Wcześniej naczytałam się pozytywnych opinii i byłam przekonana, że trafiłam pod dobre "skrzydła" - niestety pomyliłam się.

Dr. Rakowiecka jest świetnym specjalistą. Po prostu efekty są niesamowite. choć wiele zależy od pacjenta: higiena, dyscyplina w jedzeniu i podporządkowanie się w leczeniu. Jej ciepło i serdeczność, uśmiech uśmierza ból. Polecam. Warto!!!

Co prawda jest sprawna-podchodzi dobrze do problemu jednak niestety nawe za drobną naprawę trzeba płacić prawie 300 złotych, co prawda wizyta sama w sobie za przekroczenie progu to 50 złotych ale nigdy nie płacisz tyle... jest dobra ale przdłuza wizyty nawet e kontrolne narażając cie na koszty. przyjmowanie pacjentów pomimo że sa umówieni na godziny jest tragiczne siedzisz 1h czasami nawet więcej aby cie przyjela....

Szczerze polecam. Dr Rakowiecka ma duże doświadczenie, zajmuje się tylko ortodoncją. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale potrafi korygować naprawdę trudne przypadki, jak np. mój :) Po dwóch latach leczenia u tej Pani mogę pochwalić się uśmiechem gwiazdy filmowej ;)

Pani doktor stawia na ilość a nie na jakoś. Przedłuża leczenie, żeby z pacjenta wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Polecono mi tego lekarza, ja natomiast nikomu jej nie polecę. Odradzam.

Chodzę do niej, nie naciąga, mówi gdy coś nie wyjdzie jeśli ktoś chce zacząć się leczyć.