lek. dent. Dominika Romanik

Polecam ją, bo jest bardzo dobrym ortodontą. Moim problemem były dość pożółknięte oraz krzywe zęby, zarówno na dolnym jak i na górnym łuku. Szczerze nie myślałem, że uda się cokolwiek z tym zrobić. Nie chciałem tradycyjnego aparatu, głównie ze względów estetycznych. Pani Romanik zaleciła więc Clear Aligner. Cena do przeżycia, estetyka dużo większa niż przy aparacie stałym metalowym. Mam ten aparat od miesiąca, więc na efekty trzeba jeszcze poczekać. Niemniej jednak wiedza lekarza oraz doświadczenie pozwalają mieć pewność, że leczenie zakończy się pełnym sukcesem

Fachowiec. I przy tym miła osoba. Leczenie stomatologiczne zakończone sukcesem (uzupełnione ubytki, usunięty kamień nazęby na dolnym łuku, wybielanie). Teraz noszę aparat ortodontyczny, aby trochę wyprostować te moje ząbki. Panią doktor oceniam pozytywnie, ma wiedzę, umiejętności i pewną rękę. Generalnie z efektów, które mam na razie jestem happy

Trafiłam do Pani doktor ok. roku temu, przypadkiem i z wielkim bólem zęba, okazało się, że niezbędne jest leczenia kanałowe. Pani Doktor ujęła mnie nie tylko swoją fachowością, ale też niepotykanie ciepłym podejściem do pacjenta. Wszystko mi wytłumaczyła, co jak, i po co, przy okazji udzieliła kilku wskazówek dot. reszty mojego uzębienia, które no niestety, nie było za bardzo zadbane. Ta przypadkowa wizyta sprawiła, że zostałam wierną pacjentką Pani doktor i dziś mogę się pochwalić zdrowym uśmiechem. Teraz rozważam opcję leczenia ortodontycznego, bo w tym temacie Pani dr również ma doświadczenie, a moje zęby fakt, są trochę roztańczone, ale póki co sama muszę oswoić się z tą myślą i mentalnie się przygotować na założenie aparatu.

Bardzo dobre podejście po pacjenta. Spokój i opanowanie i przede wszystkim doradztwo. Pani Dominika jest zarówno stomatologiem, jak i ortodontą. To duży plus, bo nie trzeba się zapisywać do dwóch specjalistów. Jak dla mnie to wygoda. Zacząłem leczenie stomatologiczne, już widać pierwsze efekty, bo ząbki jeden po drugim zaczynają po prostu normlanie wyglądać. Zrobiłem też przegląd ortodontyczny, ale Pani Doktor uznała, że wszystko jest tak, jak być powinno.

Bardzo profesjonalna i miła pani. Rok temu założyłam aparat i jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem. Bezproblemowo.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134