lekarz Dominika Szczepaniak-Rożek

Lekarz rodzinny

Szybka diagnoza , skuteczne leczenie . Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani doktor wytłumaczyła wszystko jak należy, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości.

Bardzo sympatyczna , dokładna i kompetentna pani doktor. Ma dobre podejście do dzieci . Rozsądne podchodzi do leczenia infekcji. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby.

Wizyta po której syn ma traumę (6 lat). Przed szczepieniem poprosiłam o sprawdzenie stanu napletka ponieważ byliśmy wcześniej u specjalisty z podejrzeniem stulejki i dostaliśmy maść oraz oraz wytyczne. Wg mnie stan się poprawia ale uważałam, że lekarz powinien to skontrolować. Pani Dominika zaczęta odciągać napletek na siłę mimo iż syn najpierw powiedział, że boli, zaczął potem krzyczeć ze łzami a następnie PISZCZEĆ. Mimo, iż kazałam zostawić natychmiast dziecko lekarz tego nie zrobiła. W efekcie przez kolejnych kilka dni syn miał bolesne oddawanie moczu. Badanie nie powinno mieć na celu zrobienie czegoś „na siłę” tłumacząc rodzicowi, że „tak trzeba”. Zachowanie było nieetyczne i oburzające, bez empatii do małego pacjenta. Odradzam lekarza ponieważ zrobiła mojemu dziecku krzywdę nie tylko fizycznie ale również psychicznie. Od tamtej pory jest problem nawet ze smarowaniem ponieważ syb boi się, że będzie go bolało.

Bardzo dokładne badanie, zadaje wiele pytań , dociekliwa, wrażliwa . Wszystko sprawnie , bez opóźnień .Profesjonalna obsługa

" 3 minuty i recepta " Brak profesjonalizmu i strata czasu :( Czuć, że Pani jest kompletnie nie zainteresowana problemem, z którym przychodzi pacjent i tylko odlicza minuty do wyjścia.

Jesteśmy pacjentami Pani Doktor od 8 lat. Bardzo dokładnie badanie, gorączkujące dzieci zawsze ogląda w całości .Dokładnie osłuchuje .Jako jedyna rozpoznała zapalenie płuc u syna , mimo że wcześniej byliśmy u kilku lekarzy i nikt tego nie wysłuchał. Od niej pierwszej dowiedzieliśmy się ,że dziecko żłobkowo-przedszkolne może mieć 10-12 infekcji w roku i nie jest to żadne zaburzenie odporności tylko fizjologiczna niedojrzałość układu odpornościowego. Nie wciska żadnych "tzw specyfików na odporność " które w naszym przypadku nigdy nie skutkowały. Już na pierwszej wizycie wytłumaczyła jak przebiega każda infekcja , na co zwrócić uwagę i kiedy trzeba przyjść do lekarza. Większość infekcji leczy bez antybiotyków. Na bilansach i szczepieniach bada dosłownie wszystko- nawet ciśnienie , ukrytego zeza, słuch. Zleca niezbędne badania kontrolne. Jak jest potrzeba to wysyła na konsultacje specjalistyczne. Pani doktor jest bardzo miła ,cierpliwa i życzliwa.

Pani Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym w pełnym tego słowa znaczeniu. Pod jej opieką są moi rodzice, siostra z dziećmi, my z mężem i trójka naszych dzieci od urodzenia. Pani Doktor jest konkretna, rzeczowa, uprzejma, potrafi dobrze doradzić w różnych kwestiach. Zleca nam co roku badania kontrolne i " oragnia" pacjenta całościowo. Moi rodzice chodząc do różnych specjalistów- diabetolog , kardiolog,pulmonolog - słyszą często, że są dobrze prowadzeni przez lekarza rodzinnego i leczenie nie wymaga zmiany. Dzięki edukacji jaką otrzymaliśmy od Doktor w sprawie szczepień nasze dzieci uniknęły ospy wietrznej , podczas gdy prawie całe nasze przedszkole chorowało. W przypadku nagłych zachorowań dzieciaków , nigdy nie odmówiła dodatkowego przyjęcia , nawet gdy nie było już miejsc tego dnia. Nie przesadza z antybiotykami i nie wciska leków ,które tak naprawdę nie działają a wzbogacają tylko firmy farmaceutyczne. Chyba jako jedna w przychodni nie przyjmuje przedstawicieli medycznych.Gorąco polecamy naszą Doktor.

Pełen profesjonalizm, bardzo dokładne badanie i naprawdę duża wiedza na temat szczepień. Sama jestem lekarzem i przychodzę do Pani Doktor ze swoimi córkami na szczepienia . Powiem szczerze , że ma terenie Pruszkowa trudno znaleźć lekarza ,który tak dobrze znałby aktualne zalecenia dotyczące szczepień . Niestety często jeszcze można się spotkać z nieco archaiczną wiedzą na temat szczepień. Polecam Panią Doktor.

Polecam Panią Doktor.

Zero kompetencji,zero zrozumienia...wszystko na zero. Dawno odradzam mi wizyty u tej doktor,aż w końcu sama się przekonałam. Masz inne zdanie niż ona,to już jest arogancja z jej strony. Nie no szkoda słów i czasu. Nie polecam-doktor minęła się z powołaniem.

Kompletna strata czasu i szkoda zdrowia na wizyte u tej kobiety, braki umiejetnosci i lenistwo w podejsciu do pacjenta nadrabia arogancją, z psem bym do niej nie przyszedl