mgr Dominika Widelska-Łasińska

Psychoanalityk, Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo dobry psycholog. Profesjonalne podejście, trafne spostrzeżenia i wnioski. Jednak coś innego niż rozmowa z kumplem. Cierpliwie i przystępnie tłumaczy, dużo zrozumiałem. A jednocześnie atmosfera sprzyjająca do zwierzeń. Polecam!

Bardzo dobry psycholog. Ciepła, życzliwa, zaangażowana. Pomimo, że przed pierwszą wizytą bardzo się stresowałam potrafiła sprawić, że poczułam się swobodnie i opowiedziałam o swoich problemach. Terapia pozwoliła mi pójść do przodu! Polecam

Na pierwsze spotkanie szłam z mieszanymi uczuciami. Jednak atmosfera jaką stworzyła pani psycholog sprawiła, że opowiedziałam o rzeczach, o których wcześniej nikomu nie mówiłam! Nie oceniała, słuchała, pomogła spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Poczułam mega ulgę. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś mi pomoże choć tak naprawdę nie miałam pojęcia w jaki sposób miałoby to działać. Pani psycholog okazała się sympatyczną osobą, wsłuchaną we mnie, empatyczną ale i konkretną. Po dwóch spotkaniach zaproponowała psychoterapię. Nie sądziłam wtedy jaka to będzie trudna i ciężka praca i ile zaangażowania wymaga. A wydawałoby się takie proste… przyjść i mówić. Przekonałam się też, że nie ma co liczyć na jakieś natychmiastowe i nagłe cuda, to raczej powolny proces przynoszący postęp. U mnie trwa już ponad pół roku i chyba jest lepiej. Piszę tak ostrożnie żeby nie zapeszyć ale tak naprawdę czuję, że jest dużo lepiej! Taka podróż wgłąb siebie przydałaby się chyba wszystkim. Polecam, Karolina G.

Do Pani psycholog trafiłam gdy moje życie było w totalnej rozsypce. Najbliższa mi osoba zawiodła mnie i bardzo skrzywdziła. Byłam załamana i przerażona, nie mogłam wyobrazić sobie przyszłości. Pani psycholog pomogła mi się uspokoić i pozbierać myśli. Pomogła mi też zobaczyć wydarzenia z innej perspektywy. To wrażliwa, sympatyczna, otwarta osoba i przede wszystkim bardzo kompetentna. Chociaż nasz kontakt nie trwał długo, dzięki Jej pomocy udało mi się przejść ten trudny okres w moim życiu. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychoanalityk Poznań"?

mgr
Daria Rybarczyk