lekarz Donata Organista

Odkąd trafiliśmy do pani dr. zapomnieliśmy o antybiotykach. Od kilku lat leczymy się homeopatią i nie chodzimy po lekarzach, którzy za zapisywanie antybiotyków ( wszystkim tych samych) jeżdżą na wakacje.

Nie warto! Byliśmy w poniedziałek wieczorem z kaszlącym dzieckiem - "pani doktor" stwierdziła, że gardło jest czyste i osłuchowo też dobrze (zapisała granulki). W środę rano dziecko miało zapalenie płuc! Na szczęście trafiliśmy do innego lekarza i nie skończyło się na szpitalu - a było blisko. W międzyczasie zaraziła się nasza młodsza córka, my z mężem także. Nie polecam - szkoda nerwów....

"ten lekarz/specjalista ceni sobie bardziej doktryny kościelne od Twojego zdrowia.Wybór należy do Ciebie

krótko i na temat: po osłuchaniu dziecka 3 x słuchawką przód 3 razy tył Pani "DOKTOR" stwierdziła nic nie słychać niepokojącego, a dziecko miało kaszel z dusznością ponoć od suchego powietrza! zapisała cukierki tak nazywam homeopatię którą leczy... odpornościowe! potem było już tylko gorzej dziecko w kilka godzin zaczęło kasłać i się dusić pojechaliśmy do innego pediatry stwierdził obustronne zapalenie oskrzelii skierował do szpitala tam prześwietlenie płuc wykazało zapalenie płuc!!! osobiście pojadę podziękować Pani doktór za trafioną diagnozę i nasze zszargane nerwy oraz tydzień wycięty z życiorysa i biwakowanie szpitalne ...

krótko i na temat:

osobiście pojadę podziękować Pani doktór za trafioną diagnozę i nasze zszargane nerwy oraz tydzień wycięty z życiorysa i biwakowanie szpitalne oraz narażenie naszego dziecka na utratę zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nigdy sie nie zawiodlam na Pani Doktor gdy była taka potrzeba przyjezdzala na wizyty domowe lub nie bylo problemu zeby pojechac samemu do Pani Doktor wizyta w prywtnym gabinecie to koszt 50zl a za przyjazd Pani Doktor do nas do domu nie zaplacilismy nic (w sumie nie wiem dlaczego ale Pani Doktor nie chciala :) ) SZCZERZE POLECAM ja sie u niej leczylam od dziecka i teraz rowniez moja trzyletnie coreczka jest leczona przez Pania Doktor ;) nie zapisuje zbednych antybiotykow (mala jeszcze nigdy nie musiala ich zazywac)

Swietny lekarz - bardzo polecam . Fachowiec

Swietny lekarz - bardzo polecam . Fachowiec

jest bardzo dobrym lekarzem i polecam tego lekarza mam do tego lekarza zaufanie pozdrawiam

zawsze po wizycie czuje sie bardziej zdrowy szczegulnie jak biore leki ktore mi zapisuje a ludzie kturzy tak pisza ze jest zlym doktorem nie doceniaja Pani Doktur! Pani doktur pozdrawiam!

Pani doktur pozdrawiam!

NIEPOLECAM MOJ SYNEK Z ZAPALENIEM PŁUC BYŁ LECZONY NA ZAPALENIE GARDŁA NATOMIAST DRUGI SYNEK KTÓRY ZĄBKOWAŁ DOSTAŁ SKIEROWANIE DO SZPITALA ZAMÓWIŁEM LEKARZA PRYWATNIE TO SIE ZŁAPAŁ ZA GŁOWE A PANI DOKTOR ODMÓWIŁA WIZYTY DOMOWEJ BO SZŁA NA KONCERT W CZASIE GODZIN PRZYJEC