dr Dorota Antczak-Marach

Neurolog dziecięcy

W życiu nie spotkałam bardziej niesympatycznego lekarza. Szok, że taka osoba pracuje z dziećmi. Ta kobieta wyraźnie nie lubi ludzi. Była zniecierpliwiona od początku wizyty, w trakcie się zdenerwowała słysząc mój komentarz, który nie zgadzał się z jej wizją i już do końca nie odezwała się oprócz wymownego DO WIDZENIA na odchodne. Boże uchowaj przed spotkaniem jej kiedykolwiek w jakimś szpitalu. Wśród lekarzy na prywatne wizyty jest na mojej czarnej liście

Szkoda, że lekarz sam może usunąć negatywne dla niego opinie. Ta Pani nie ma czasu dla rodzica a już jak ten nie zgodzi się z jej zdaniem traktuje go jak ,,śmiecia". Odwraca się na pięcie i odchodzi- czyt. Masz mnie słuchać a jak nie to spadaj!. Ogólnie nigdy nie chciałabym mieć z nią nic do czynienia. A wygląda tak jakby wypaliła wcześniej karton papierosów i wypiła kilka butelek czegoś mocniejszego. Wiadomo nie ocenia się ludzi po wyglądzie ,ale w naszym wypadku tak było. My będziemy trzymać się dala...

Szkoda, że lekarz sam może usunąć negatywne dla niego opinie.

Doktor negowała zalecenia ordynatora za szpitala na Niekłańskiej. Nie zapiszę więcej dziecka do tego lekarza.

100% kompetencji i pełne zaangażowanie. Niczego więcej nie trzeba, by skutecznie leczyć. Natychmiast skierowała moje dziecko na badania, co miało dla mnie ogromne znaczenie.

Bardzo dobry specjalista. Ma charakter i to jest duza zaleta. Nie lubi dzieci? Bzdura. Lubi, bo je leczy i to skutecznie.

Komentując 2 opinie niżej: Wytłumacz dziecku bojącemu się lekarzy, że pani jest arogancka, okropna, niemiła, dosadna itd ale to dla jego dobra. Powodzenia. Osoba pracująca z dziećmi MUSI być miła! Okropna baba. Jak macie grzeczną dziewczynkę pozwalająca ze sobą robić wszystko to możecie iść, albo niemowlę, które nie potrafi się bronić, innym odradzam. Ciągle zniecierpliwiona rozkłada ręce, bo albo dziecko nie takie albo bo komputer nawala, albo nie tak odpowiadasz jakby chciała. Tak sobie nie radzi z negatywnymi emocjami, że sama powinna się leczyć a nie obarczać swoimi emocjami i ...

Komentując 2 opinie niżej:
Ciągle zniecierpliwiona rozkłada ręce, bo albo dziecko nie takie albo bo komputer nawala, albo nie tak odpowiadasz jakby chciała. Tak sobie nie radzi z negatywnymi emocjami, że sama powinna się leczyć a nie obarczać swoimi emocjami i tak już wystraszonych często rodziców i dzieci.

Bardzo dobry lekarz. Na oddziale doskonale zajęła się moim synem.Zleciła kompleksowe badania. Osoba z charakterem. Być może nie każdemu się spodoba, ale tutaj chodzi przede wszystkim o leczenie dziecka, a nie o osobiste sympatie. Polecam !

Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pani doktor.Bardzo dobry specjalista. Moje dziecko dzięki Pani jest w pełni zdrowe. Konkretna i zdecydowana. Jak potrzeba to dosadnie powie co jej nie pasuje.Nie każdemu to może pasuje ale czego się nie robi dla własnego dziecka. Przecież nie chodzi o to by było miło jak u babci tylko o zdrowie naszego dziecka czasami warto wysłuchać słowa krytyki. Pani Doroto bardzo dziękuje za opieką nad moim synkiem a wszystkim tym co potrzebują pomocy dla swoich dzieci gorąco polecam.

Moje dziecko jest leczone u p. Marach od kilku lat. Była pierwszą osobą, która nasz problem potraktowała poważnie i kompleksowo zajęła się dzieckiem. Zostały przeprowadzone badania, podjęte leczenie, postawiona diagnoza. Systematycznie dziecko jest pod kontrolą w poradni. Wiem, że w każdej chwili mogę prosić o radę. Po ogromnym stresie jaki przeżywaliśmy w pierwszych latach życia dziecka, została naszym ukojeniem. Mamy szczęście, bo nastąpiła ogromna poprawa i nadzieję, że jeszcze wszystko będzie w idealnym porządku. Obserwując pracę p. Marach widzę, że ma ogromne serce dla wszystkich swoich pacjentów.

zenujaca wizyta. Ta Pani wygladala jakby byla zla ze zyje i czekala, az pacjent wyjdzie i bedzie miala czas na papierosa. W glowie sie nie miesci, ze w prywatnej przychodni tacy lekarze sa zatrudniani. czasy ze pacjent ma przyjmowac pozycje kolanowa przed tym motlochem lekarskim dawno minely. Ta Pani nie wie co to jest jakosc obslugi pacjenta!!