lekarz Dorota Bartoszek

3,5
3,6
3,5
3,3

Bylam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z przebiegu badania. Pani doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła mi jak będzie przebiegał proces leczenia i jakie będą dzialania w przypadku, gdy przepisane lekarstwa nie przyniosą wystarczających efektów.Bardzo polecam.

Wspaniała lekarka, po paru miesiącach błądzenia po lekarzach, sprzecznych diagnozach i testowaniu na mnie kolejnych leków, po których straciłam odpornośc,Pani Doktor wreszcie postawiła właściwa diagnozę.Po tygodniu leczenia przeszły mi wszystkie paromiesięczne objawy! Poza tym, ze jest kompetentnym lekarzem to jeszcze miłą, uśmiechnięta osobą i nie zbywa nawet 'głupich 'pytań pacjenta tylko rzeczowo wyjaśnia przyczyny choroby. Będę wszystkim znajomym polecać Panią Doktor.

Bardzo nie polecam ! Wykonywanie drogich badań nie rozwiązało mojego problemu z zatokami. Radzę skorzystać z innych specjalistów którzy znają się na rzeczy a nie na wyłudzaniu pieniędzy.

Wspaniała lekarka, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do problemu z jakim boryka się Jej pacjent. W bardzo zrozumiały sposób przekazuje informacje na temat choroby oraz sposobu walki z nią, a także metody leczenia. Poza tym mogłem zawsze skontaktować się telefonicznie i mailowo. Gorąco polecam.

Polecam Panią doktor-rzeczowa,konkretna, dociekliwa. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Zwłaszcza, że byłam z 2 letnim nerwowym dzieckiem. Gorąco polecam