lekarz Dorota Bartoszek

Laryngolog

Świetna, profesjonalna pomoc oraz sympatyczne podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo kompetentna i potrafi pomóc nawet przez telefon. Polecam!

Bylam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z przebiegu badania. Pani doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła mi jak będzie przebiegał proces leczenia i jakie będą dzialania w przypadku, gdy przepisane lekarstwa nie przyniosą wystarczających efektów.Bardzo polecam.

Wspaniała lekarka, po paru miesiącach błądzenia po lekarzach, sprzecznych diagnozach i testowaniu na mnie kolejnych leków, po których straciłam odpornośc,Pani Doktor wreszcie postawiła właściwa diagnozę.Po tygodniu leczenia przeszły mi wszystkie paromiesięczne objawy! Poza tym, ze jest kompetentnym lekarzem to jeszcze miłą, uśmiechnięta osobą i nie zbywa nawet 'głupich 'pytań pacjenta tylko rzeczowo wyjaśnia przyczyny choroby. Będę wszystkim znajomym polecać Panią Doktor.

Bardzo nie polecam ! Wykonywanie drogich badań nie rozwiązało mojego problemu z zatokami. Radzę skorzystać z innych specjalistów którzy znają się na rzeczy a nie na wyłudzaniu pieniędzy.

Wspaniała lekarka, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do problemu z jakim boryka się Jej pacjent. W bardzo zrozumiały sposób przekazuje informacje na temat choroby oraz sposobu walki z nią, a także metody leczenia. Poza tym mogłem zawsze skontaktować się telefonicznie i mailowo. Gorąco polecam.

Polecam Panią doktor-rzeczowa,konkretna, dociekliwa. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Zwłaszcza, że byłam z 2 letnim nerwowym dzieckiem. Gorąco polecam

Nie polecam ! Wizyta kosztuje swoje a Pani Doktor nie poświęca zbyt dużo uwagi ani czasu. Zleca niepotrzebne badania w celu wyciągania kasy od ludzi. Niestety musiałam się skonsultować z kimś bardziej kompetentnym aby rozwiązać swój problem.

Wreszcie ktoś wyleczył mi wiecznie swędzące i zapchane od 3 lat uszy. Inni lekarze tylko czyścili-plukanie i zalecali kropelki. Nikt nie zainteresował sie, ze z uszu brzydko pachnie. Pani doktor zrobiła wymaz i okazało sie, ze mam paskudna bakterie. A poza tym duża alergię na plesnie. Teraz jest juz super i wreszcie dobrze słyszę i nic mnie nie swędzi . Dziękuje i pozdrawiam

Nie polecam! Wizyta kosztuje 110zł, trwa ok 5-7 minut, a trzeba czekać w kolejce ok godzinę (mimo zapisów na konkretną godzinę)! Dodatkowo pani doktor wzięła wymaz, który w prywatnej przychodni kosztuje ok 20-30zł, a pani doktor policzyła sobie za to 80zł! Nie wspomnę, że poinformowała mnie o cenie na sam koniec. Zleciła mi również tomografię komputerową, mimo że kilka miesięcy temu miałam robione rtg zatok (objawy wtedy jak i teraz były takie same - nawracające, przewlekłe zapalenie zatok), ale dla pani doktor to za mało dokładne badanie. Wymaz nic nie wykazał (80zł), tomografia również (230zł - państwowo trzeba czekać ok 2-3 miesiące). A więc pani doktor na kolejne wizycie (110zł) przepisała mi aerozol do nosa, który niestety nie pomógł i kazała przychodzić na naświetlanie zatok laserem (50zł każda wizyta), co też nic nie dało! Jak miałam problemy z wydzieliną spływająca po ściance gardła, tak mam, jest nawet jeszcze gorzej, bo pogoda się popsuła i wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. Poszłam do innego lekarza (koszt wizyty 90zł), który od razu rozpoznał co mi jest i powiedział, że sam aerozol przepisany przez panią Bartoszek nic tu nie zdziała, bo potrzebne jest długotrwałe leczenie - ok miesięczne. Tak więc nie polecam!

Pani doktor to najlepsza osoba w swojej dziedzinie! Szukałam takiej osoby w calej Warszawie nie wiedząc że jest tak blisko. Ludzie piszące złe opinie o pani doktor są osobami nie dokształconymi. Polecam!!!