lek. dent. Dorota Cebula

Bardzo miły lekarz, wszystko wytłumaczone na spokojnie. Nie bałem się w trakcie wizyty. Ładny gabinet. Polecam wszystkim.

Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Fachowo poradziła sobie z moimi kanałówkami.Polecam goraco.

Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię. Chodziłam do Pani Cebuli przez kilka lat ciesząc się, że leczy bezboleśnie i tanio. Jak się okazuje po dłuższym czasie i wizycie u bardziej wyspecjalizowanego dentysty — tanio nie bez powodu. Przede wszystkim Pani Cebula nie robi zdjęcia szczęki (nie doszkala się i nie inwestuje w sprzęt). Nie wiem skąd wie, które zęby się psują. Używane plomby są kiepskiej jakości, przez co teraz mam do odbycia 11 wizyt (!!), ponieważ pod każdą plombą Pani Doroty pojawiła się pruchnica, czyli plomby były nieszczelne. Wole nie myśleć ile będzie mnie to teraz kosztowało. Załamuje mnie ten fakt i chce przestrzec przed tą dentystką.

Bardzo miła i kompetentna pani, stara się wykonać zabieg możliwie jak najszybciej i najdelikatniej, bezboleśnie. Polecam.