Lekarze Sucha Beskidzka

lek. dent. Karolina Glanowska

Gabinet Stomatologiczny
ul. J. Piłsudskiego 45
Sucha Beskidzka

Niesamowicie kompetentna, cierpliwa i miła Pani dr. Tłumaczy każdy krok i sprawia, że stres całkowicie znika. Dba o komfort pacjenta i miłą atmosferę wizyty. Pani Karolina starannie dobiera najlepsze środki, a zabieg stomatologiczny wykonuje pod mikroskopem co dodatkowo podnosi precyzję zabiegu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Andrzej Błaszkowski

Kardiolog, Diabetolog

3 Maja 12
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobry i miły lekarz.Przeprowadza dokładny wywiad i badanie.Gabinet bardzo dobrze zaopatrzony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam .
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Elżbieta Waradzyn

Neonatolog, Pediatra

34-200 Sucha Beskidzka

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i ...
Opinia dodana przez: Joanna Czyszczoń

lekarz Maria Dorosz

Wenerolog, Dermatolog

Batalionów Chłopskich 2
Sucha Beskidzka

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Wcześniej leczyłem się u innych wiele lat, ale dopiero kuracja u tej Pani mi pomogła. Polecam ją innym.
Opinia dodana przez: barka56

dr n. med. Bożena Cybulska-Stopa

Onkolog

34-200 Sucha Beskidzka

Chciałbym bardzo podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę,mając nadzieję nad dalszym jej sprawowaniem nad moją osobą. Pani wiedza,skrupulatność,a przy tym serdeczność w podejściu do pacjenta jest czymś , co nie tylko daje nadzieję osobom onkologicznie chorym,ale przede wszystkim umożliwia wspaniałą diagnostykę oraz wcześniejsze zapobieganie nawrotom jak i powikłaniom chorobowym . Osobom będącym na ,,zakręcie" zdrowotnym, przed ciemnym tunelem ,,słów co dalej" bardzo polecam dr. Bożenę...jest światełkiem nadziei na końcu tego ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Danuta Fortuna

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Handlowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Polecam Pani doktor kompetentnie podchodzi do pacjenta zawsze uśmiechnięta długo poświęca czas osobie w gabinecie POLECAM

lekarz Wojciech, Muszyński

ulica Nad Stawami 15
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dziękuję ord.Wojciechowi Muszyńskiemu za operację mojego dziecka za prawdziwy profesjonalizm w stwierdzeniu diagnozy pomimo błędu Wadowickiego lekarza .Dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna ❤😘

lekarz Marta Willak-Matoga

Lekarz rodzinny

ul. Szpitalna 4/36
34-200 Sucha Beskidzka

Najlepsza lekarka, u jakiej kiedykolwiek byłam. Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Pani doktor z powołania.

lekarz Rita Kaczorowska-Stawarz

Dermatolog

ul. Adama Mickiewicza 46A
34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor bardzo uważnie słucha, poświeca tyle czasu ile potrzeba nie ma pospiechu , dokładnie tłumaczy istotę choroby. lekarz godny polecenia. Stanisław

Renata Herman

Gabinet Lekarski
Sucha Beskidzka

Zdecydowanie nie polecam. Miałam u tej Pani swoja pierwszą wizytę w wieku 16 lat po tabletki antykoncepcyjne na problemy z cerą. Pani doktor wyzej nosi glowę niż sięga jej wzrok... Zamiast poprostu wykonać swoją pracę (niezbędną cytologię i dobrac odpowiednie tabletki) zaczela wyrazac swoja indywidualną, zresztą bardzo zniewieściałą i niepotrzebną opinię, komentując mój młody wiek, dopytując o wtedy jeszcze obecnego chłopaka po czym na nowo krytykując jego wiek, i calą ...

lekarz Katarzyna Skrzyniarz

Bardzo dobra, energiczna, mądra i sympatyczna Pani doktor. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: ...

lek. med. Marcin Janeczek

34-200 Sucha Beskidzka

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Natalia Kulczyk-Pałasz

34-200 Sucha Beskidzka

To cudowna lekarka i czlowiek. Walczy o pacjenta jak o najdroższy skarb. Jest kompetentna, troskliwa, wyrozumiała i empatyczna. Dziękuje Niebiosom za to że to właśnie pod jej opiekuńcze skrzydła na OIOMIE trafiła moja cótlrka. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. Mama Ani M

lekarz Róża Skop-Szklarczyk

Anestezjolog

34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor jest profesjonalna empatyczna bardzo uczynna i oddana pacjentom .współpraca na najwyższym poziomie
Opinia dodana przez: Krystyna Sarnicka

lekarz Ewa Szajner

ul. Adama Mickiewicza 46A
34-200 Sucha Beskidzka

Bardzo dobra okulistka. Polecam Kiedyś bardzo bolały mnie oczy i pojechałem do niej, przepisała krople, powiedziała jakie okulary i oczy jak by nowe :) :) Jeszce raz bardzo serdecznie polecam

lek. dent. Karol Zimmer

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Handlowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Świetny chirurg stomatologiczny ! Miałam usuwane 3 ósemki zatrzymane, zabiegi odbyły się bez żadnych komplikacji. Ból zniknął bardzo szybko !

lek. dent. Błażej Binek

34-200 Sucha Beskidzka

Polecam wszystkim.Naprawde uprzejmy i miły pan do którego chce się wracać.Jestem zadowolona z każdego zrobionego zęba.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Bubula

34-200 Sucha Beskidzka

Lekarz rewelacja. Bylismy u niego na dyżurze w SOR. Doskonałe podejście do dzieca. Logiczny i dokładny. Trafna diagnoza. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Beata, Barankiewicz

34-200 Sucha Beskidzka

Stomatolog godny polecenia,bardzo miła obsługa,profesjonalność w 100 %.Mój syn wychodził od Pani z uśmiechem na twarzy,ja również,polecam!!!
Opinia dodana przez: Miłosz

lekarz Iwona Binek

Neurolog

34-200 Sucha Beskidzka

Pani doktor est niesamowita, spokojnie i życzliwie tłumaczy wyniki badań. Chętnie kieruje na kolejne badania w celu poszerzenia diagnostyki. Będąc w gabinecie Pani dr nie miałam poczucia, że Pani dr się spieszy czy moje pytania są denerwujące. Warto dodać, że przyjmuje od wczesnych godzin porannych i żadne zewnętrzne czynniki nie psują humoru Pani doktor. Gdyby każdy lekarz był tak nastawiony do pacjenta, jak Pani dr Binek, to mimo długich kolejek, ...