Dorota Depa-Misiuda

Po tylu latach u Pani Depy nie wyobrażam sobie pójść do innego stomatologa. Jest bardzo miła, tłumaczy wszystko o co się zapyta i przede wszystkim jak dla mnie jest istnym magikiem w swoim fachu - nie mieszkam już w Rzeszowie natomiast zawsze gdy potrzebuję pomocy z zębami udaje się do niej.

Nawet zastrzyk znieczulający mnie nie bolał

Nawet zastrzyk znieczulający mnie nie bolał

Pani Doktor jest kompetentną, bardzo dokładna i ciągle sie szkolaca osobą. Szczerze polecam. Na fotelu czuje sie bardzo bezpiecznie, zawsze spotykam sie w fachowym podejściem, wytłumaczeniem wszytskich proceduch medycznych i zachowawczą pracą. Szczerze polecam

Witam Dla osób unikających gabinetu... Zmieniłem zdanie po pierwszej wizycie "Uśmiech gwarantowany po zejściu z fotela" Bardzo Ciepła atmosfera Pozdrawiam

Witam
Dla osób unikających gabinetu...
Bardzo Ciepła atmosfera
Pozdrawiam

Byłam tylko na wizycie kontrolnej. Pozytywne wrażenie, profesionalny, nowoczesny sprzet. Pełne zadowolenie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rzeszów"?

Eurodent Stomatologia
Leska 4