Dorota Drewniak

Bardzo dobra dentystka, umawia się na konkretną godzinę bez kolejek ! fachowość i świetne ceny pełna uczciwość to co nie może zrobić sama przekierowuje gdzie indziej jestem w 100% zadowolony a mam co robić z zębami.

dziewczyna godna zaufania,the best !serdecznie polecam. miła ,uprzejma ,kompetentna.wszystko co robi,angażuje się poświęca, efekty ponadczasowe,bezbolesne.kto ją poznał zostaje wiernym pacjentem.

dziewczyna godna zaufania,the best !serdecznie polecam.
miła ,uprzejma ,kompetentna.wszystko co robi,angażuje się poświęca,
efekty ponadczasowe,bezbolesne.kto ją poznał zostaje wiernym pacjentem.

Pani Dorotka to Wspaniały Stomatolog , mimo ze stary 23-letni koń ze mnie , boje się okropnie . Miałem delikatnie naprawiane 5 zębów bez znieczulenia bo Pani Dorotka powiedziała ze mnie nie zaboli przez sekunde nawet tak też było :) Po prostu nie boje się kompletnie zęby są leczone sa super brak niepkojących objawów. Cenowo też jak najbardziej na + ;) Naprawdę Polecam potrafi się obejśc nawet z najbardziej przestraszonym pacjętem jak z dzieckiem :)

Znakomita stomatolog ,miła z poczuciem humoru i co najważniejsze leczy zęby bezboleśnie . Polecam gorąco . Zadowolona pacjentka.

O Pani Dorocie dowiedzialam sie od mojej siostry, ktora po wizycie u stomatologa byla tak zadowolona ze nie mogla przestac wychwalac Pani Doktor, postanowilam ze sama sie o tym przekonam, i jak najbardziej podtrzymuje opinie siostry!!!! profesionalnosc, i znajomosc zawodu sprawia ze z uslug Pani dr. Drewniak korzysta cala moia rodzina I bede osobiscie polecac kazdemu kto potrzebuje fachowej i profesionalnej opieki stomatologicznej!!!