dr n. med. Dorota Duda

Hematolog

Dobry lekarz schowal się bo może ma już dość chorych pacjentow.A byli pacjenci czekaja na objawienie.

Kazdemu pacjentowi zycze takiego lekarza!!! Ta Pani wie jak pomoc choremu .Na wizyte choc jest czlowiek chory to idzie sie chetnie z usmiechem na twarzt.

Kazdemu zycze opieki jaka otacza p.doktor Dorota Duda.Jestem pacjentem p.doktor .Tak dobrego lekarza nie spotkalem w zyciu.Wiecej takich lekarzy zycze pacjetom.

od 2 lat leczę się u Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze. Mam do niej pełne zaufanie. Pacjentom, nie tylko mi poświęca dużo czasu i chętnie objaśnia wszystkie problemy związane z chorobą. Opinia Anonima jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa

Pani doktor uratowała życie najbliższej mi osobie. Bardzo jej za to dziękuję.

Pani doktor uratowała życie najbliższej mi osobie. Bardzo jej za to dziękuję.

Uwazam,ze doktor Duda jest osoba bardzo arngancka,osoba upowaznionym przez pacjenja udziela niechetnie i zdawkowo infoimacji. Kpi z wszelkich zapytan dotyczacych choroby pacjenja.Pani doktor zwyczajnie nie lubi gdy ktos wie cokolwiek o chorobie. Z laska odpowiada na pytania. W chwili gdy pacjent jest na skraju wyczerpania odpowiada przez tel.ze jest jakby lepiej. Izoluje pacjentow calkowicie od rodziny w chwili gdy kontakt i wsparcie psychiczne rodziny jest niezbedne. Nie udziela infoimacji osoba upowaznionym na temat przeprowadzonych badan i wynikow.Jest niemila i zarozumiala. Nie polecam jako lekarza prowadzacego chyba ze ktos chce by jego bliska ukochana osoba konala w samotnosci i tesknocie bo pani doktor do chwili gdy pacjent traci przytomnosc nie ma zamiaru o niczym informowc rodziny. Najukochansza mi osob odeszla w cierpieniu i niewyobrazalnej tesknocie nie mogac sie pozegnac z rodzina. Dla pani doktor wazniejsze byly procedury i formalnosci,a nie psychiczne dobro pacjenta. A tyle mowi sie o tym ze najlepszym wsparciem psych.dla pacjenta jest rodzina. W innych krajach prowadzi sie programy dla rodzin by w odp sposob mogly sluzyc wsparciem dla pacjenta u nas zas rodziny skutecznie sie od pacjentow izoluje. To byla jedna z metod leczenia,ktora obrala pani doktor. STANOWCZO ODRADZAM!