Dorota Dudzińska-Huczuk

Najlepszy dentysta na swiecie - a wiem co mowie bo mieszkam za granica - zeby wyleczone perfekcyjnie - bez naciagania na pieniadze bez niepotrzebnego bolu i stresu, mile spedzony czas u dentysty - dziwnie brzmi ale prawdziwie - az chce sie wracac do gabinetu Pani Doroty! Smialo polecam wszystkim w Polsce jak i za granica - dodatkowym plusem jest wyposazenie gabinetu - wszystko na miejscu i nie trzeba biegac od lekarza do lekarza! ocena od 1 - 10 ja dam 12!

najlepszy lekarz jak już nie będę miał zębów to też będę do niej chodził a tak pogadać Artur Grzywaczewski

Do Pani Doroty idę zawsze z przyjemnością i bez stresu. Jest kompetentna, przystępna i życzliwa a przy tym niesamowicie dokładna i profesjonalna. Polecam gorąco!

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Z racji wrodzonego lęku do stomatologów nareszcie spotkałem lekarza który jest tak delikatny i profesjonalny że nie oblewa mnie zimny pot przed wizytą. A maiłem do czynienia z wieloma innymi.Uczciwie polecam

Pani doktor swoim podejściem do mnie potrafiła wyleczyć mnie ze strachu przed dentystą. Fachowo podchodzi do swojej pracy. Polecam

Cudowna kobieta, wspanialy stomatolog, jakbym miał to bym dał sobie wszystkie zęby wyrwać...:-)

profesjonalna usługa i miła Pani Doktor polecam gorąco.

profesjonalna usługa i miła Pani Doktor polecam gorąco.

Odpowiedzialne podejście do swojej pracy solidne wykonanie .

Odpowiedzialne podejście do swojej pracy solidne wykonanie .