lekarz Dorota Duralewska

Pediatra

Lekarz z pełną klasą, spokojem. Godny polecenia, w 100% zaufania! Diagnoza zawsze szczegółowa i trafna (to najważniejsze)!

Pełen profesjonalizm i dziękuje Bogu za tego lekarza bo dziś mam zdrowe i radosne dziecko.

Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza, wysoka kultura, spokój i opanowanie, pełen profesjonalizm, wszystko wyjasnia i tlumaczy sposob leczenia, nie pozostawia rodzica bez odpowiedzi, ma podejście do dziecka. dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko pobyt w szpitalu. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję

dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko pobyt w szpitalu.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Bardzo dziękuję

Bardzo dobry,kompetentny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Pelen profesjonalizm w podejsciu do naszych dzieciaczkow. Goraco polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, to zdecydowanie lekarka z powołania!Kompetentna, rzeczowa, wysoka kultura osobista.Spokojna i wyrozumiała w stosunku do malutkiego, wystraszonego,płaczącego pacjenta.Lekarz z "sercem".Godna polecenia,uprzejma.Wszelkie wątpliwości co do leczenia dziecka wyjaśni.Istotne--pani doktor jest taką ciepłą osobą, jak napisałam,podczas wizyt państwowych, publicznych, szpitalnych.Leczyła moje roczne dziecko w szpitalu, później miałam przyjemność trafić na konsultację do dr Duralewskiej w innej państwowej placówce--za każdym razem miałam styczność z profesjonalizmem, kompetencją, kulturą i wyrozumiałością pediatry.Polecam wizyty u pani doktor, moje uszanowanie, Monika P.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdynia"?

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4