lekarz Dorota Duralewska

Gorąco polecam ! Pani D. Duralewska rzeczowa, spokojna, kompetentna. Pełna spokoju, szczerości, profesjonalizmu i wiedzy. Cieszę się, ze trafiłam na takiego lekarza dla dzieci.

Gorąco polecam !
Pani D. Duralewska rzeczowa, spokojna, kompetentna.

Lekarz z pełną klasą, spokojem. Godny polecenia, w 100% zaufania! Diagnoza zawsze szczegółowa i trafna (to najważniejsze)!

Pełen profesjonalizm i dziękuje Bogu za tego lekarza bo dziś mam zdrowe i radosne dziecko.

Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza, wysoka kultura, spokój i opanowanie, pełen profesjonalizm, wszystko wyjasnia i tlumaczy sposob leczenia, nie pozostawia rodzica bez odpowiedzi, ma podejście do dziecka. dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko pobyt w szpitalu. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję

dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko pobyt w szpitalu.
Prawdziwy lekarz z powołania.
Bardzo dziękuję

Bardzo dobry,kompetentny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Pelen profesjonalizm w podejsciu do naszych dzieciaczkow. Goraco polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, to zdecydowanie lekarka z powołania!Kompetentna, rzeczowa, wysoka kultura osobista.Spokojna i wyrozumiała w stosunku do malutkiego, wystraszonego,płaczącego pacjenta.Lekarz z "sercem".Godna polecenia,uprzejma.Wszelkie wątpliwości co do leczenia dziecka wyjaśni.Istotne--pani doktor jest taką ciepłą osobą, jak napisałam,podczas wizyt państwowych, publicznych, szpitalnych.Leczyła moje roczne dziecko w szpitalu, później miałam przyjemność trafić na konsultację do dr Duralewskiej w innej państwowej placówce--za każdym razem miałam styczność z profesjonalizmem, kompetencją, kulturą i wyrozumiałością pediatry.Polecam wizyty u pani doktor, moje uszanowanie, Monika P.

Rewelacyjna Pani doktor.Podczas wizyty Pani doktor (do której byliśmy zmuszeni podczas wakacji) wszystko nam wyjaśniła,nawiązała kontakt z dzieckiem,duża kompetencja oraz kultura osobista.Oby więcej takich lekarzy.Dziękuję i pozdrawiam

Wystawiam opinię bo jestem zbudowany postawą pani doktor, dawno nie spotkałem lekarza, który wykazywałby tak szczere zainteresowanie problemami zdrowotnymi mojej córki. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.Zbyszek F.

Wystawiam opinię bo jestem zbudowany postawą pani doktor,
Gorąco polecam wszystkim rodzicom.Zbyszek F.