mgr Dorota Fortunko

Położna

Nie polecam, pani Dorota jest niegrzeczną a jej opini generalnie niewiele mają wspólnego z rzeczywistością....

Pani Dorota to osoba z sercem na dłoni dla przyszłych mam, tatusiów i bobasów. Zawsze wszystko wytłumaczy, wyjaśni, doradzi, a do tego służy radą w każdej sprawie! Polecamy🙂

Pani Dorota to świetny specjalista. Konkretna, rzeczowa i zawsze uśmiechnięta. Bez zawahania polecam każdemu.

Polecam Szkołę rodzenia Fortmedica, prowadzoną przez położną P. Dorotę Fortunko. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, Pani Dorotka odpowiadała na każde zadane pytanie, wiele rzeczy się dowiedzieliśmy z mężem, o których nie mieliśmy pojęcia. Z czystym sumieniem POLECAM!

Pani Dorota jest wspaniałą położną! Razem z mężem braliśmy udział w szkole rodzenia przy ul. Gajowej 1/3 prowadzonej przez panią Dorotę, a także w zajęciach dedykowanych tylko kobietom w ciąży przy ul.Łubinowej! Szczerze możemy polecić Panią Dorotę i jej szkołę rodzenia, zajęcia bardzo ciekawe, pełne ćwiczeń przydatnych do porodu oraz tych dotyczących "obsługi noworodka" , a także rozmów i odpowiedzi na nurtujące nas pytania! Po porodzie oczywiście także mamy kontakt w razie pytań oraz na wizytach patronażowych :) Polecamy!

Z całego serca polecam szkołę rodzenia prowadzoną przez Panią Dorotę. Sama skusiłam się na nią ze względu na dużo pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Pani Dorota jest osobą profesjonalną, zaangażowaną, widać, że kocha swoją pracę i ma ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić. Nie koloryzuje ale też nie straszy, widać, że chce pomóc przyszłym rodzicom przejść przez ten trudny czas jakim jest poród, połóg i nauka karmienia.

Szczerze nie polecam usług Fortmedica prowadzonej przez Panią Dorotę Fortunko. Kiedy szkoła rodzenia jeszcze była do przejścia (chociaż była zbyt rozwleczona przez osobiste wywody prowadzącej o jej życiu) to opieka położnej nawet nie doszła do skutku. Musieliśmy się prosić położnej, żeby nas odwiedziła (okazało się, że jest to dla niej za daleko i nie ma czasu, mimo, że jest to jej ustawowy obowiązek). Po tygodniu czekania i niepewności czy nas w ogóle odwiedzi zamówiliśmy inną położną (odpłatnie!). Jeszcze raz NIE POLECAM!

Absolutnie nie polecam pani Fortunko jako położnej. Podczas zajęć w szkole rodzenia była jeszcze w miarę zaangażowana (piszę to pomimo np. jej półgodzinnego spóźnienia, rozprawiania nt. zawodowej przyszłości swej córki lub opowiadania historii z życia wziętych wznoszących jej osobę na piedestał doskonałości, jeśli chodzi o opiekę okołoporodową - zamiast przekazywania nam konkretnej wiedzy odnośnie porodu i noworodków!). Jednak najgorsza jest jawna ignorancja p. Fortunko, jaką okazała nam dwukrotnie: pierwszy raz zanim urodziłam, gdy zadzwoniłam po poradę (córka potrzebowała dodatkowego badania i chciałam spytać o dobrych specjalistów). Pani Fortunko jednocześnie „rozmawiała” przez telefon ze mną i z kimś innym... o CIEŚCIE!!! Ja rozumiem, że człowiekowi należy się przerwa i posiłek, ale w takim razie mogła poprosić o kontakt w innej porze lub oddzwonić później! Drugi raz zawiodłam się na tej pani, gdy zadzwoniłam, by umówić się na wizytę patronażową. Pani Fortunko jednym uchem wysłuchała, co mam do powiedzenia, stwierdziła, że oddzwoni i poda termin wizyty... niestety milczy do dziś. Odradzam, szkoda nerwów i zachodu.

Jestem zadowolona z zajęć z p. Dorotą. Rzeczowo i konkretnie prowadzone spotkania. Cenne zajęcia z praktykiem. Polecam.

Serdecznie polecam! Godna zaufania i położna z powołania:) Uczęszczałam do szkoły rodzenia, która mogę szczerze polecić. dodatkowo miałam możliwość zwiedzenia porodówki dzięki Pani Dorocie. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!