prof. dr hab. n. med. Dorota Frydeckaprof. dr hab. n. med. Dorota Frydecka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

prof. dr hab. n. med. Dorota Frydecka

Psychiatra, Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem specjalistą psychiatrii, profesorem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, psychologiem oraz psychoterapeutą. Prowadzę konsultacje psychiatryczne także w języku angielskim.
Pracuję jako adiunkt w Katedrze i Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, pracowałam jako wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim i na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS.

Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne Gestalt, Neuroaffective Relational Model (NARM), 3 moduły terapii SOMA-Embodiment, 1 rok terapii Bodynamic.

Od lat współpracuję z Laboratorium Psychologii Zdrowia w Warszawie. Jestem autorką licznych publikacji naukowych, wyniki swoich badań przedstawiałam na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Szkoliłam się w ośrodkach naukowych na świecie – w Nowym Jorku (Departments of Radio-logy, Neuroscience, and Psychology, Columbia University), w Londynie (Institute of Psychiatry King’s College London), w Oksfordzie (European College of Neuropsychopharmacology), w Berlinie (Charite, Medical University of Berlin, Department of Psychiatry and Psychotherapy), w Kopenhadze (Lund-beck Institute) i w Paryżu (Laboratoire d’Éthologie et Cognition Comparées, BSL, Université Paris).

Jeżeli ktoś czyta opinie i nadal ma dylemat którego lekarza wybrać to właśnie powinien wybrać Panią Doktor! imo tego, że się spóźniłam, a byłam ostatnim pacjentem, dr Frydecka na spokojnie mnie wysłuchała i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam.

Wszyscy lekarze powinni brać z niej przykład, profesjonalizm i dbałość o pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Potrafi wysłuchać oraz wszystko precyzyjnie wytłumaczyć i dobrać odpowiednie leczenie, okazuje ogromne zainteresowanie pacjentem. POLECAM!!!

Lekarz z sercem! Wzruszyło mnie podejście i zaangażowanie, przede wszystkim normalność - że nie jest sztywnym lekarzem, ale takze człowiekiem. Poczułam wsparcie, lekarskie, ale i bardzo ludzkie.

Pani doktor podeszła do mnie z dużą wyrozumiałością, a leczenie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Umówienie się na wizytę nie stanowi problemu, nie czekam w kolejkach.

Doktor Frydecka jest rzeczowa, pomaga dobrać skuteczne leki i nie nalega na stosowanie dużych dawek. Bardzo się cieszę, że trafiłem na panią doktor.

Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą.Doktor trafnie postawiła diagnozę i zaproponowała odpowiednie leczenie, które przynosi efekty. Ciesze się, że trafiłam w tak dobre ręce.

Pani Dorota wczuwa się w problemy pacjentów i w większym procencie, wie jak danej sprawie zaradzić. Ma dar słuchania i zwraca uwagę na każde słowo,, a to się ceni. Pelna empatii!

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor, uważnie słucha. Ma podejście do pacjenta, z gabinetu wyszedłem z dużo lepszym humorem. Dziękuję!

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, mogę śmiało polecić każdemu ,Pani doktor jest przede wszystkim bardzo miła.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor potrafi wysłuchać, a przede wszystkim dobrze dobrała leki. Pomogła mi uporać się z chorobą, czuję się o wiele lepiej,w końcu śpię i mogę skupić się na pracy. Polecam