Osobiście nie leczyłem zębów u tej pani, jednak moja żona robiła to od wielu lat i niestety okazało się po zrobieniu prześwietlenia w innym gabinecie, że leczenie (w sumie kilka stówek) dwóch kanałów w zębie zrobione było tylko do połowy (w jednym z nich wdała się zgorzel gazowa), a trzeciego kanału pani dr w ogóle nie zauważyła. Z dużym bólem zęba oczywiście nie przyjęła mojej małżonki wyznaczając jakiś dziwny i odległy termin. Może kiedyś się starała , ale teraz niestety liczy się tylko kasa kasa. Nie polecam

wyjątkowo profesjonalna, kompetentna,konkretna. przesympatyczna,Prawdziwy lekarz dla całej rodziny.

Szczerze polecam Panią Dorote :) Stomatolog jakich mało :) zawsze uśmiechnięta, miła i przesympatyczna.Ja leczę sie juz ponad 10 lat u p.Doroty :). Leczy sie również moja rodzina :)i znajomi :) Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!! Dzięki p.Dorocie naprawde polubiłam chodzić do dentysty , jak również moje dziecko idzie z ochota. Dziekujemy :)

Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!!

Miło, szybko, bezboleśnie. Leczenie kanałowe, którego bardzo się bałam poszło koncertowo.

Wszystko pięknie ale do czasu pierwszej reklamacji!Potem Pani doktor próbuje udowodnić ,że jest nieomylną perfekcjonistką.Nie respektuje praw pacjentów a przede wszystkim nie zawsze wystawia paragon za usługę.A to niestety jest oszustwo.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
Paderewskirgo