lekarz Dorota Gleńsk

Psychiatra

Najlepszy psychiatra u którego się leczyłam. Zawsze poświęca mi dużo czasu, tak jak i innym pacjentom. Niezwykle ciepła i przyjazna ale ten stanowcza (np gdy chodzi o dawkowanie czy odstawianie leków). Choć chorowałam długo i trudno było dobrać leki, nigdy nie czułam od Pani doktor, że nie wiem co zrobić - zawsze miałam jakiś pomysł na leczenie. Oprócz tego, że jest psychiatrą, więc przepisuje leki - wspiera pacjenta i zadaje dużo pytań, aby jak najlepiej zrozumieć pacjenta. To pierwszy lekarz, dzięki któremu zrozumiałam na czym polega moja choroba. Ufam jej całkowicie i na pewno nie zmienię jej na innego lekarza. Znam też innych pacjentów, którzy się u niej leczą i wszyscy mają podobne zdanie. Jestem jej ogromnie wdzięczna, bo wyciągneła mnie z okropnego stanu.

Coz twierdze ze w dziecinstwie to bylo sliczne dziecie poczym przeistoczylo sie w piekna nastolatke teraz jest tylko byc moze kobieta ladna....jeszcze....natomiast poziom umyslowy "geniusza swiatowej psychiatri" dawno temu docenil PAN PROFESOR SZASZ na ktorego prace WINNA BACZNA ZWROCIC UWAGE OWA PANI !!!

WINNA BACZNA ZWROCIC UWAGE OWA PANI !!!

Powiem tak nie wiem co otym wszystkim myśleć co do pani gleńsk jest sympatyczna mimo że czasmi ma dużo pacjentów poświęca każdemu odpowiednio czasu co mi sie podobało co do zaufania miałam uprzedzenie na początku bo ktos dał taki komentarz że przez niego do dzisiaj nie pojawiłam sie w psychiatryku choc miałam skierowanie jak mozna pisać takie rzeczy chodz wiecie co wam powiem.Ze spakowałam sie do szpitala wewtorek w środe sie rozpakowałam a dzis tam pojechałam na wycieczke i nieuwiezycie...Chodziłam po tym terenie czułam sie jak w oświęcimiu w obozie naprawde żle to wyglądało wiem że ważne jest żeby dojść do zdrowia przecież personel szpitala może byc miły opieka wspaniała i nie bedzie w środku najgorzej.Kiedy tak chodziłam szukałam budymku z chorobami efektywnymi i byłam załamana bo nie umiałam znależć a chciałam sprawdzić warunki jakie som.Usiadłam na ławke żeby zapalić papierosa i podszedł do mnie chłopak zaczeliśmy gadać opowiedziałam mu sytuacje on też jest na tym odziale tylko męskim.Powiedział że mam sie nie pchać opowiadał że po 2 tygodniach mozna wychodzić z rodzicami a po miesiącu mugł sam..odziwo dziewczyna go dzien wcześniej żuciła a dziś znieba spadłam mu ja tylko pojechałam obadać sytuacje teraz dziekuje bogu że tam nie jestem..jade wewtorek tam go odwiedzić ale jak coś wyjdzie z tej znajomości to panią Gleńsk zaprosze na ślub poważnie nawet jako świadek bo to dzięki niej tak wyszło a nie inaczej...JESZCZE JEDNA BARDZO WAŻNA RZECZ TEN CHLOPAK COM KTOŚ NAPISAŁ ŻE 12 LAT TAM JEST TO TO PRAWDA bo ten z którym sie dzisiaj spotkalam powiedział że nożem ciotke podopbo dziabnoł.Nawet jeśli to i tak dostał ny 25 lat więc oco sie temu komus rozchodzi ja wiem pytanie co ma ztym spólnego pani Gleńsk?Posłuchajcie może ona pisze opinie do sadu i jeso stam nie powala na wypuszczenie tego kogoś napewno żadnych doświadczeń nie robi jest bardzo fajna i dajcie jej spokój wprawdzie 3 razy tylko byłam miałam chwilami wątpliwośći bo niewiedziałam komu mam wieżyć ale ona ma dobre intencje widac że lubi pomagać polecam wam ją bedziecie zadowoleni pacjentka karolina

Działa zdecydowanie na korzyść swoją, czerpiąć korzyści z biednych chorych ludzi. Posiada dwie prywatne praktyki kosztem biednych chorych ludzi których otumania psychotropami. Zniszczyla juz zdrowie nie jednej osoby i dalej niszczy dowodem jest tego pacient którego trzyma 12 lat za ktorym teskni rodzina a ona wykorzystuje jego silne zdrowie do badan na ktorych zarabia ogromne pieniadze. Jesli ktos pragnie dowodow szukajcie mnie przez Matuszewskiego

Jesli ktos pragnie dowodow szukajcie mnie przez Matuszewskiego

Bardzo polecam, mila, sypatyczna pani. Wyleczyla mnie z faszerowania sie psychotropami (bylam u innej lekarki, ta doladowala mi 3 raz wiecej tabletek). Jestem bardzo zadowolona z doktor Glensk, bo dzieki niej zyje teraz normalnie, nie nafaszerowana tabletkami. Pacjentka Aneta