lekarz Dorota Jakubowska

Pani Doktor nieuprzejma. Zachowuje się jakby pracowała za karę brak serca do pacjenta. Lepiej udać się do Pana Przybylskiego

Pani doktor przed szczepieniem nie wykonała oceny stanu zdrowia mojego dziecka. Sprawia wrażenie osoby szorstkiej powinna raczej pracować z dorosłymi niż z dziecmi., nie to co Pan Przybylski. Dlatego nie polecam jej nikomu. Pozatym jest bardzo nie miła i robi wszystko jakby bez powołania. NA MOJE POWINNA IŚĆ JUŻ NA EMERYTURĘ STARSILUDZIE POWINNI ODPO ZYWAC A NIE SPĘDZAĆ SEN Z POWIEK RODZICOM. Chciałam ją grzecznie zapytać o coś co mnie pokoi u mojego dziecka a szanowna pani doktor na to "przyjechałaś szczepić to szczepić a nie wymyślaj" cudowne podejście Takk ...

Pani doktor przed szczepieniem nie wykonała oceny stanu zdrowia mojego dziecka.
Dlatego nie polecam jej nikomu.
cudowne podejście Takk źle zostaliśmy potraktowani niech to będzie przestroga dla innych rodziców

Polecam! Pani doktor jest wg mnie bardzo dobrym lekarzem. Leczy mojego syna odkad skonczyl 6 m-cy. Teraz ma juz 15 lat. Bywamy juz rzadko u Pani Doktor, jednak gdy jest potrzeba zawsze zostajemy fachowo przyjeci i obsluzeni. Pani Doktor wyleczyla syna z wielu chorob dzieciecych. Polecam gorąco wszystkim Pania Doktor

Lekarz godny polecenia, potrafi dotrzeć do pacjenta, miły, ciepły właśnie taki powinien być lekarz!!!

Polecam. Pani doktor jest miła i znająca się na leczeniu. Jesli potrzeba przyjmie kazdego pacjenta o każdej porze.