Dorota Jurałowicz

Alergolog dziecięcy

Ona(czyli pani doktor) jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od kiedy trafiliśmy pod opiekę pani doktor są widoczne poprawy w zdrowotności dziecka mniej choruje.Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani dr Jurałowicz

bardzo ciezko trafic na tak dobrego lekarza ,pod kazdym wzgledem bardzo dokladna!

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź.
Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie miałam.
Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

czy Pani dr przyjmuje prywatnie?? jeżeli tak to prosze o adres i kontakt do Pani dr. z góry dziękuję

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Łódź"?

Tomasz Gwardys

ul.Kamińskiego 11

dr
Bożenna Michałowska

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Tomasz Grzelewski

CENTRUM MEDYCZNE ARGO