lek. stom. Dorota Juśkiewicz

Ortodonta

2,9
2,9

Tak jak moje zęby wyprostowały się i nabrały urody tak Pani doktor nabrała świetnego podejścia do pacjenta . O ile na początku miałem obawy to teraz po zakończonym leczeniu mogę śmiało polecić. Jest naprawdę dobrze i ceny przyzwoite. Warto było te dwa lata wytrzymać. Pozdrawiam

Witam Na początku powiem że pomimo nieciekawych opinii postanowiłem spróbować. I pomimo że dopiero zacząłem to już żałuję. Niby wszystko jest ok , profesjonalnie ale dość szybko wyczuwa się niechęć do pacjenta( w sumie klienta). Tłumaczy po kolei co robi , co będzie itp. Ale nie daj boże coś zapomnisz albo chcesz dopytać to już foch na maxa! Ja rozumiem że każdy klient dostaje papier gdzie jest napisane co i jak ale to nie znaczy że już nie mam pytań. Naprawdę ludzi interesuje na co wydają tyle kasy! Tak jak ...

Witam
Na początku powiem że pomimo nieciekawych opinii postanowiłem spróbować. I pomimo że dopiero zacząłem to już żałuję. Niby wszystko jest ok , profesjonalnie ale dość szybko wyczuwa się niechęć do pacjenta( w sumie klienta). Tłumaczy po kolei co robi , co będzie itp. Ale nie daj boże coś zapomnisz albo chcesz dopytać to już foch na maxa! Ja rozumiem że każdy klient dostaje papier gdzie jest napisane co i jak ale to nie znaczy że już nie mam pytań. Naprawdę ludzi interesuje na co wydają tyle kasy! Tak jak ktoś już napisał to prywatna przychodnia a nie NFZ. Widać że brakuję jeszcze konkurencji a przez to traktowanie jest słabe. Lekarka bardzo łatwo popada w irytację i zaczyna traktować cię jak głupka. Możesz przecież doczytać sobie w internecie a jak się nie podoba to możemy zdjąć aparat( Autentyk!!!). Chyba ta młodsza powinna jej wytłumaczyć że czasy się pozmieniały i jak działa internet. O wynikach wypowiem się za jakiś czas bo narazie nie ma o czym . Pozdrawiam

Niestety jestem rozczarowana podejściem i powierzchownością wizyty. Pani w rejestracji pracuje chyba za karę. Atmosfera i brak zaangażowania sprawiły, że wybrałam inny gabinet.

Nie polecam. Przy każdym pytaniu o przebieg leczenia w odpowiedzi uzyskuje tylko wzrok pełen nienawiści i pretensjonalny ton... Podczas zakładania mi aparatu na rozszerzenie górnego łuku (który jest strasznym okropieństwem do noszenia) Pani doktor powiedziała mi że będę go musiał nosić około 6 miesiący. Noszę go już prawie 2 lata i nie zapowiada się na to żeby Pani doktor miała w planach go ściągnąć. Każda wizyta opiera się tylko na wymianie gumek. 150zł ZA WYMIANĘ GUMEK! Jest to według mnie skandal. Po tym jak poinformowałem Panią doktor że chyba jednak przydałoby się podkręcać ten aparat, czy cokolwiek ponieważ efektów brak i nawet nie czułem żeby zęby przemieszczały się nawet w najmniejszym stopniu. W odpowiedzi usłyszałem że ortodoncja to delikatne siły, które działają z czasem. Lecz po mojej uwadze nagle Pani doktor postarała się o to, żeby coś zaczęło się dziać do tego stopnia że zęby bolały mnie przez 2 tygodnie. Mam wrażenie że trzeba zwracać jej uwagę przy każdej wizycie, aby zyskać jakieś efekty i zakończyć leczenie w racjonalnym czasie. Bardzo żałuję że chodzę do dr Juśkiewicz, niestety też nie stać mnie aby wydać po raz kolejny parę tysięcy aby zmienić ortodontę. Podsumowując Pani doktor gra na zwłokę, aby przedłużyć leczenie najbardziej jak się da, tylko po to aby zarobić więcej pieniędzy.

Specjalizuje się w branży medycznej wiec wiem że kultura osobista jest tutaj wartością nadrzędną. Zdaje sobie jednak sprawę, że zbyt przerośnięte ego niektórym nie pozwala na okazywanie jej. To ma ścisły związek z wiedzą i umiejętnościami. Uważam że lekarz to przede wszystkim osoba okazująca empatię. Nie wspomnę już o profesjonalizmie, którego tutaj ewidentnie zabrakło. Cały proces leczenia- który uważam za niedokończony był de facto grą na czas. Żałuję, że zrozumiałam to dopiero dzisiaj. Nie jestem zadowolona z efektów leczenia a jednym z powodów był brak ODPOWIEDNIEJ komunikacji, która powinna istnieć pomiędzy pacjentem a lekarzem. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję że moja opinia pozwoli wielu osobom podjąć właściwą decyzję i zacząć leczenie u innego specjalisty.

Bardzo się cieszę że przeczytałam te wszystkie opinie przed założeniem aparatu u Pani Dokror. Z pewnością ominę ten gabinet:-)

Serdecznie polecam!!! Genialne podejście, pełen profesjonalizm, przemiła obsługa! Opinię wystawiam po 5tej anie po 1szej wyzycie! Obie moje córki są bardzo zadowolone z wizyt. ja również :) POLECAM !!!!!

Pani ortodontka bardzo miła i sympatyczna... ale czy to za 200zł wystarczy? nigdy nie tłumaczy co robi i po co? oraz nie mówi co dalej z leczeniem. umawia na konkretną godzinę, a mimo to na wizytę każdą od ponad roku leczenia, wchodzi się z opóźnieniem bagatela półtorej godziny... nie polecę jej usług nikomu...

Po każdej wizycie u Pani Doktor wychodzę zawsze zadowolona z postępów leczenie (prostowania) moich ząbków. Podejście do Pacjenta oceniam na 6! Zdecydowanie polecam!

Podejście do Pacjenta oceniam na 6!

Zdecydowanie polecam!

Na poczatku Pani Doktor wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, byla bardzo mila. Niestety z kazda nastepna wizyta jest coraz gorzej. Pani higienistka za kazdym razem jak odbiera telefon kiedy dzwonie zeby sie umowic na wizyte jest niemila. Co wiecej mam wrazenie ze sprawia jej problem sprawdzic kiedy Pani Doktor moze mnie przyjac. Raz zadzwonilam jak odczepil mi sie zamek higienistka byla bardzo opryskliwa I mialam wrazenie ze doslownie jest na mnie zla ze ten zamek sie zerwal. Biora za wizyty na prawde spora kase I moglby byc milsze tymbardziej jak ktos pyta o wizyte badz przebieg leczenia to jest ich praca.... Obie Panie powinny poczytac te opinie I wziac sobie wszytskich slowa do serca