lek. dent. Dorota Kabzińska

Stomatolog, Ortodonta

2,2
2,2

Całkowity brak szacunku do pacjentów. Po 3 pacjentów umawiamych na tą samą godzinę. Równocześnie NFZ i prywatnie. Umawieni na 9:00 rano z dzieckiem, przychodzimy na 8:45 wchodzimy do gabinetu o 10:00. Wszystkie wizyty (a było ich już ponad 5) dokładnie tak samo. Tylko dla cierpliwych nie pracujących osób, które mają czas sobie siedzieć w poczekalni

U pani Doktor leczę się od kilku lat, wada zgryzu była poważna. Po 3 latach noszenia aparatu ortodontycznego kontynuujemy skuteczne leczenie retencyjne. Zęby nie do poznania, w końcu mogę się cieszyć pięknym uśmiechem i równym zgryzem. Bardzo polecam! Jeśli chodzi o kolejki to owszem są, ale to świadczy wyłącznie o tym że dr Kabzińska jest dobrym specjalistą i cieszy się powodzeniem. Od początku byłam informowana o przewidywanym długim leczeniu i pani Doktor się nie pomyliła, za to efekt jest w 100% satysfakcjonujący :)

Nie polecam. Po zakończeniu leczenia zęby zaczęły znów się krzywić. Po konsultacji z innymi ortodontami okazało się że konieczne jest ponowne leczenie od początku. Dodatkowo zostały mi u Pani doktor usunięte 4 zdrowe zęby, co okazało się że było niepotrzebne. 3 lata oraz mnóstwo pieniędzy poszlo na marne.

Nie polecam.
Po zakończeniu leczenia zęby zaczęły znów się krzywić.
3 lata oraz mnóstwo pieniędzy poszlo na marne.

Absolutnie nie polecam . W wyniku leczenia zęba 6 , musiał on zostać usunięty bo nie wyczyszczono kanałów. Aparat retencyjny chyba za płytki bo nie dało się utrzymać go ,po nim niestety ząbki- jedynki ułożone w V. Szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia. Szukajcie kogoś innego

Pani owszem przemiła, ale najważniejsze są efekty. Niestety po usunięciu 3 zębów-czego aktualnie w leczeniu się nie robi- po 3 latach noszenia aparatu, zęby tylko wyglądały na proste. Po zdjęciu aparatu od razu zaczęły wracać na miejsce. Obecnie znowu są krzywe, ciągle odczuwam napięcie mięśni. Nie słyszałam nic o tym że powinnam mieć zabiegi na ich rozluźnienie. Mnóstwo pieniędzy i czasu stracone bezpowrotnie. Niestety miła Pani to za mało. Warto poszukać lekarza, który ciągle się szkoli i patrzy na problem holistycznie.