lek. dent. Dorota Kiszela-Wolak

Bardzo kompetentna i doświadczona doktor, chodzę do niej od lat i zawsze jestem zadowolona. Lekarz z powołania

Super babka z tej lekarki jestem mega zadowolony z plombowania, szybko sprawnie i profesjonalnie, widać duże doświadczenie

Chodzę i na NFZ i prywatnie. Oczywiście widzę różnicę: prywatnie jest o wiele więcej czasu, można wiec też wiecej rozmawiać, na NFZ nie wszystkie usługi są dostępne za darmo ale to nie lekarza wina. Polecam zwłaszcza gabinet na klinach, chociaż jeśli jest coś na nfz dostępne to można też na kozłówce kompetencje i intencje te same. Dobry lekarz, oddany pacjentom, za czas na nfz odejmuje gwiazdki ale nie mam żalu to nie Pani wina

Chodzę i na NFZ i prywatnie. Oczywiście widzę różnicę: prywatnie jest o wiele więcej czasu, można wiec też wiecej rozmawiać, na NFZ nie wszystkie usługi są dostępne za darmo ale to nie lekarza wina. Polecam zwłaszcza gabinet na klinach, chociaż jeśli jest coś na nfz dostępne to można też na kozłówce kompetencje i intencje te same. Dobry lekarz, oddany pacjentom, za czas na nfz odejmuje gwiazdki ale nie mam żalu to nie Pani wina

DLa mnie naprawdę top, bardzo dobra stomatolog do której mam zaufanie od lat, leczymy się całą rodziną. Opinie powyżej są dla mnie nie do uwierzenia

DLa mnie naprawdę top, bardzo dobra stomatolog do której mam zaufanie od lat, leczymy się całą rodziną. Opinie powyżej są dla mnie nie do uwierzenia

Chodzę do p. doktor od lat, na nfz i do przychodni na Klinach i zawsze jest to bardzo miła i rzeczowa wizyta nawet jak jest czasem trudniej. Polecam z serca, świetny lekarz z powołania

Lekarz wykonuje niepoprawnie zabiegu, bardzo się spieszy a potem ząb jest do poprawy po kilku dniach. Okropne podejście do pacjenta, trzy razy trzeba było prosić o znieczulenie, w końcu borowała zeba 10 sekund po podaniu zniczuelnia, nawet nie zaczęło działać i na żywca borowała. Ta kobieta nie powinna mieć praw do wykonywania zawodu stomatologa.

Zdecydowanie nie polecam! Leczę się od dłuższego czasu u Pani doktor na NFZ, zawsze byłam traktowana na "odwal się" byle by szybko. Z jednym zębem z którego wyleciała plomba musiałam przychodzić aż 4 razy i gdy ostatecznie miała założyć stałą plombę, POMYLIŁA ZĘBA! Wymieniła plombę, która jeszcze całkiem dobrze się trzymała, a ja kolejny miesiąc chodzę z niezabezpieczonym zębem. Zostałam narażona na niepotrzebne koszty. Po zwróceniu uwagi za pomyłkę nawet nie usłyszałam słowa przepraszam. Należy jeszcze wspomnieć o opryskliwym zachowaniu Pani doktor. Na prośbę o podanie znieczulenia usłyszałam, że jestem histeryczką. Już więcej z usług Pani doktor nie skorzystam.

Pani doktor owszem miła i kompetentna, jednak miałam wrażenie że chciała mnie tylko odbębnić. Po zrobieniu plomby nie zapytała czy wszystko odpowiada czy pasuje zgryz. Musiałam sama się o to upominać. Ponadto powiedziała, iż na nfz na zęby tylne przysługuje tylko plomba srebrna natomiast za białą trzeba zapłacić odpowiednią kwotę. Co wcale nie jest prawdą, ponieważ przysługuje normalnie biała plomba. Ogólnie Pani doktor nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i raczej nie pójdę do niej kolejny raz.

Chodzę do prywatnego gabinetu Pani Doktor na Klinach i jestem bardzo zadowolona. Zawsze miła i uprzejma a co najważniejsze KOMPETENTNA. Długo szukałam takiego dentysty.

super lekarz.Pani doktor wyleczyła mi zęba którego inni lekarze chcieli wyrwac.Leczenie było dość kosztowne ale wszystko ma na miejscu i nie goni pacjenta na zdjęcie gdzieś na miasto jak to robią inni i się opłaciło.Bardzo polecam tego lekarza a atmosfera w tym gabinecie świetna.Przychodzisz na umówioną godzinę bez tłoku po prostu polecam i dziękuję pani doktor