lekarz Dorota Kołodziejczyk

Dermatolog

Pani Doktorka bardzo skrupulatnie podeszła do tematu. Słuchała o czym mówię i rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana w gabinecie. Dostalam szczegółowe informacje nt dalszego planu leczenia oraz zalecono badania w celu dalszej diagnostyki. Dobra specjalistka, polecam bardzo!

Dobra specjalistka, polecam bardzo!

Najlepszy dermatolog na jakiego kiedykolwiek trafiłam, wyleczyła 2 letnia corkę z mięczaków zakażnych. Szukała skutecznego sposobu, aby wyleczyc, jednoczesnie tłumaczyla jaki efekt dane dzialania przyniosą. Zdecydowanie polecam

Niestety jestem bardzo rozczarowana podejście pani doktor. Moja wizytwa trwała może 2 minuty, nie został przeprowadzony żaden wywiad w celu znalezienia przyczyny problemów z cerą. Zdążyłam powiedzieć tylko o tym, że problem pojawił się po odstawieniu tabletek hormonalnych, ale lekarka juz wypisywała receptę. Zapytałam o przyczyny powstawiania takich problemów i dostałam lakoniczną odpowiedź, że przyczyny moga być różne. Nie oczekuję, aby lekarz był wylewny, ale oczekuję rzetelnego podejscia do problemu. Jak wyeliminowac przyczyne problemu, jeśli sie nawet nie próbuje jej znaleźć. NIE POLECAM!

Zdecydowanie polecam!! Pani Doktor to najlepszy lekarz dermatolog z jakim miałam kontakt. Mimo tego, że jest dosyć pościagliwa to doskonały spacjalista. Polecam wszystkim osobom szczególnie jesli lekarze nie potrafią sobie poradzic z jakims schorzeniem. Pani doktor zleca badania, diagnozuje chorobe i stosuje odpowiednie leczenie. To naprawdę świetny dermatolog!!

Totalna pomyłka...Jestem zaskoczona podejsciem lekarza do pacjenta. Wizyta trwała max 4 minuty...Powiedzialam o swoim problemie skornym, z ktorym walcze od ponad 2ch lat i poprosilam o skierownaie na wykonanie posiewu, aby dowiedziec sie jaki rodzaj bakterii nie daje mi zyc...Odpowiedziala, ze nie ma sensu, bo to wyglada na zwykly tradzik...Nawet sie nie zblizyla, aby popatrzec co mam na twarzy. Nie zgodzilam sie z nia i poprosilam drugi raz o skierowanie - z laski wypisala. Oczywiscie nie kazala mi czekac na wynik, tylko juz od zaraz mialam wykupic antybiotyk przez nia przepisany i truc sie dalej.... Zenada.

Polecam dr Dorotę Kołodziejczyk! Trafiłam do niej z polecenia i jestem bardzo zadowolona! Bardzo miła i uprzejma, uważnie słucha pacjenta, jasno i zrozumiale tłumaczy, i skutecznie (na własnej skórze odzułam) leczy!

Szczerze polecam ta Pania doktor - mialam ogormny problem z tradzikiem mimo ponad 25 lat zycia. Inne lekarki od razu pakowaly we mnie chormony, a antybiotyki to juz w ogole norma a Pani Kolodziejczyk zapisala antybiotyk ale tylko na jakis czas a potem leczyla mnie masciam: bez zatruwania mojego organizmu byla w stanie wyciagnac mnie naprawde z ciezkiego stadium tradziku. Jedyny dermatolog, ktorego moge polecic a u kilku juz bylam...