lekarz Dorota Korocińska

Internista, Lekarz rodzinny

2,2

Również bardzo nie polecam tej Pani doktor!!! Bardzo nie miła, arogancka komentarze tej Pani bardzo nie na miejscu! siedzi tam jakby pracowała za karę!!! Niestety nie miałam wyjścia i musiałam tam przyjść ale to był mój pierwszy i ostatni raz jeszcze raz bardzo nie polecam tej Pani doktor! Omijać szerokim łukiem.

Pani doktor miła ,jeszcze nie spotkalam się z nieupszejmością z jej strony. Przeprowadziła ze mną wywiad na temat choroby . Mi pomogła.

Podpisuje się pod poniższymi komentarzami. Mamy 2021 rok, ale niestety nic się nie zmieniło. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia - arogancja, zerowa empatia, mnóstwo komentarzy zupełnie nie na miejscu. Przekonałam się na własnej skórze dlaczego podczas gdy do pana doktora Zwinczaka ustawiają się kolejki, w godzinach w których przyjmuje pani Korocińska korytarz świeci pustkami. Nigdy więcej.

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ponieważ powiedziała dzień dobry i do widzenia. Na tym się uprzejmość kończy. Arogancja, ignorancja, brak kompetencji. Pracuje w szpitalu uniwersyteckim w przychodni i do niej przychodzą pacjenci jak wszyscy inni lekarze odmówią przyjęcia... jako ostatnią deskę ratunku a okazuje się gwoździem do trumny. Na pytanie o złe wyniki badań zrobionych prywatnie nie odpowiedziała kompetentnie. Na szczęście są jeszcze inni lekarze którzy sprawy nie zignorowali...

Pani doktor znużona, nie interesująca się problemami pacjentów. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz. Brak kompetencji, zainteresowania, generalnie wrażenia pod kazdym względem negatywne. Jeżeli Pani Doktor nie odpowiada ta praca, zawsze może się przekwalifikować. Nawet dwa wypisane leki na recepcie zostały wypisane błędnie i nie zrealizowałam tej recepty. Ale już innego lekarza poproszę o poprawne wypisanie recepty. Znam wielu lekarzy, ale z taką obojętnością spotkałam sie po raz pierwszy. Niech każdy z daleka omija takich lekarzy.