lekarz Dorota Kotulak

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz trafna diagnoza idealnie dobrane leki do tego słucha pacjenta doradza .Na koniec życzy dużo zdrowia .

Pani Doktor zawsze wszytsko na spokojnie wytłumaczy z czym mamy do czynienia jeśli chodzi o leki zawsze trafia w punkt i pomaga. Jest przemiłą osobą i swoją pracę wykonuje wzorowo i z pełną pasją. Prawdziwy lekarz z powołania oby więcej takich ludzi jak nasza doktor.

Wspaniała lekarz z powołania. Bardzo doświadczona i uważna. Wiele razy nam pomogła przy obu córkach. Trafnie diagnozuje,bardzo dobrze leczy. Polecam tylko do niej!!! Zwłaszcza, że nie nadwyręża portfela pacjentów.

Byłam u Pani Doktor kilka razy z córką - zawsze trafna diagnoza. Bada dokładnie, dopytuje o wszystko i cierpliwie odpowiada. Ostatnio poszłam ze swoimi dolegliwościami - uporczywy kaszel i nawracające problemy z gardłem i oskrzelami (ponad pół roku). Lekarze w przychodni przepisywali kolejny antybiotyk i tyle... Straciłam cierpliwość po 4-tym antybiotyku - Pani Doktor po wysłuchaniu mnie i zbadaniu stwierdziła, że podejrzewa astmę. Badania to potwierdziły, wizyta u pulmonologa również. Pani Doktor jest naprawdę WSPANIAŁA i każdemu z czystym sumieniem mogę Ją polecić.

Zdecydowanie polecam , chodzę z moja córeczka do pani Kotulak i takie jakie ma pani podejście do dzieci to tylko takich lekarzy więcej! Zna się na tym co robi, o każdej chorobie opowie i widać, ze nie zależy jej na zysku tylko na dobru człowieka i dziecka . Oby w tej Polsce było więcej takich lekarzy!

Lekarz z powołania, nie faszeruje antybiotykami od razu tylko zaczyna spokojnie.Jak zapytałam ile płacę to odpowiedziała: "20 zł a jak nie ma to nic" który lekarz tak powie??

Lekarz z powołania. Bardzo uprzejma i ciepła osoba. Zależy na tym żeby pomóc człowiekowi, a nie na pieniądzach, jak teraz w większości przypadków. Polecam.

naprawdę fajna lekarka, z chęcią wykonuje swój zawód.

naprawdę fajna lekarka, z chęcią wykonuje swój zawód.

Jest to prawdziwa lekarz z powołania od lat do niej chodzimy. Polecam goraco

Jest to prawdziwa lekarz z powołania od lat do niej chodzimy. Polecam goraco

serdecznie polecam, naprawde miły i dobry lekarz.

serdecznie polecam, naprawde miły i dobry lekarz.