Dorota Kruczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Nosiłem aparat prawie 3 lata, ale tak długi czas był spowodowany moimi przerwami kilkumiesięcznymi w wizytach. Po zdjęciu aparatu efekt znakomity i wielka ulga. Wizyty niezbyt drogie, atmosfera dobra. Jeśli chodzi o usługi stomatologiczne to już jest ekstra klasa, wiem bo leczyłem zęby już u wielu lekarzy. Polecam.

Nie polecam. Opiłowała mi zęby przed założeniem aparatu nadając im kształt, bez konsultacji ze mną. Po ustawieniu zębów okazało się, że szczególnie jeden z nich wyglada jakby odwraał się w przeciwnym kierunku niż pozostałe. Wygląda to fatalnie i było możliwe do uniknięcia.

Wszystkim odradzam !!!Naciąga na kase!!!i na dodatek jeszcze mam gorszy zgryz niż miałam!!tragedia

Polecam Panią doktor! 4 lata temu zakładałam u p. Kruczyńskiej aparat ortodontyczny. Nosiłam go 1 rok 10miesięcy. Jestem zadowolona z efektów!! Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor oraz najlepszą na Świecie asystentkę - Panią Elżbietę:) Anita K

Anita K

Każdemu polecam panią Dorotę Kruczyńska jest bardzą dobrą ortodontką naprawde jestem z niej zadowolona noi oczywiście z swoich pięknych zębów

ZDECYDOWANIE POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ DR KRUCZYŃSKĄ.JEST ŚWIETNYM SPECJALISTĄ,KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ! CENY SĄ NAPRAWDĘ ROZSĄDNE, JA LATAŁAM CO MIESIĄC Z ANGLII NA WIZYTĘ,I WYLATAŁAM SOBIE PIEKNY ZGRYZ.DZIĘKUJĘ:-D

Polecam kazdemu! Kompleksowa obsluga, pelen profesjonalizm i wspaniale rezultaty po zdjeciu apartu.

Bez komentarza - no bo jak tu podsumować roczne leczenie - ocena powyżej.

Bez komentarza - no bo jak tu podsumować roczne leczenie - ocena powyżej.