2,4
2,4

Bardzo niemiła kobieta! Moje dolegliwości z zatokami potraktowała, jakbym je sobie wymyśliła. Poprosiłam o płukanie zatok, bo ewidentnie zalega mi wydzielina, przez co bardzo boli mnie głowa. Pani doktor stwierdziła, że szkoda na to jej czasu ( nie wiem na co ona przeznacza swój cenny czas, bo na korytarzu nikt nie czekał), I że z badań wynika że wcale nie boli mnie głowa. Współczuję takiego podejścia i kolejnym pacjentom, którzy w swojej niewiedzy udadzą się do tej kobiety z nadzieją na pomoc.

Zdecydowanie nie mogę polecić Pani Doktor. Niestety dnia 02.05.2023 w przychodni OKO na ul. Śląskiej w Gdyni, miałam okazje być pacjentką Pani Doroty. Pani Doktor podczas całej wizyty była bardzo nie miła dodatkowo potraktowała moją przypadłość, tak jakbym sobie ją zmyśliła. Na moją prośbę o profilaktyczne badania w tym kierunku zareagowała drwiąco i stwierdziła, że żadne badania mi się nie należą. Przykre jest to, że człowiek płacący składki zdrowotne musi znosić taką opiekę lekarską.

Najgorszy lekarz z którym miałam do czynienia. Niesympatyczna, niekompetentna. Nie umiejąca rozpoznać choroby przy drugiej wizycie zaczęła sugerować , że może symuluję. Jak nie umie się zdiagnozować choroby u pacjenta to może warto się doszkolić. Bardzo nie polecam...szkoda czasu.

Miałam okazję poznac p. Doktor 2 dni temu w przychodni oko ul Śląska gdy przyszłam z córeczka z pilnym skierowaniem od pediatry nieuprzejmym tonem nie patrząc nawet na skierowanie pytała co jej jest ! Wzięła córkę przy otwartych drzwiach gabinetu zajrzała w ucho że jest zatkane i nie ma czasu jej przepłukać!!!!! Te badanie i rozmowa trwały 2 min spytała jakie leki bierze i że mam to dalej dawać ale ze dziecko bierze te leki jyz pół roku i przy tym leczeniu córka miała zatkane uszy cały nos zatoki to ...

Wzięła córkę przy otwartych drzwiach gabinetu zajrzała w ucho że jest zatkane i nie ma czasu jej przepłukać!!!!! Te badanie i rozmowa trwały 2 min spytała jakie leki bierze i że mam to dalej dawać ale ze dziecko bierze te leki jyz pół roku i przy tym leczeniu córka miała zatkane uszy cały nos zatoki to już nie zdążyłam powiedzieć bo p. Doktor wezwała następnego pacjenta.zachowanie nawet ciężko opisać jak można tak potraktować pacjenta i to jeszcze dziecko!!! WSTYD! Na moje szczęście trafiłam tego dnia na prawdziwego lekarza z sercem który nas przyjol dokładnie zbadal córka ma infekcje gardła zatok ucha wdrąży leczenie które będzie trwać 4 tyg.

Pani doktor konkretnie podeszła do chronicznego problemu męża, mamy jasne leczenie bez naciągania na niepotrzebne leki, wskazała co można zastosować i jak. Jaki powinien być efekt i w jakim czasie. Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.

Kompetentna, to muszę przyznać... ale niestety rutyna. Czas poświęcony to jakieś 2 minuty na każdego pacjenta niezbyt uprzejma, bardzo zimna... Czułam się winna , że tam jestem...

Chodzę do Pani Doktor z dwójką dzieci. Starszy, 4letni syn jest zdecydowanie znacznie częściej na wizytach i nigdy nie ma problemu z badaniem. Pani Doktor ma takie podejście jakie moje dzieci lubią. Konkretnie, na temat, bez niepotrzebnego przedłużania wizyty, bez ciućkania i traktowania jak dzidziusia. Dzieci są różne, ale u mnie im dłużej się je zagaduje, zabawia tym gorzej. Także ja jestem zadowolona i z podejścia i ze sposobu leczenia a dzieci na wizytę chodzą chętnie i bez przymusu.

Byłam z synem u Pani doktor drugi raz w ciągu paru tygodni. Z niedowierzaniem obserwowalam jak bada mojego syna. Szybko, konkretnie, bez udawanego zachowania. Dziecko siedziało z usmiechem na twarzy podczas badania. Zawsze placze bo boi się lekarzy a u Pani doktor jak inne dziecko.

Niekompetenta, niemiła a wręcz chamska. Jak można tak traktować ludzi. Pracuje za karę! Pierwszy raz spotkałem się z takim lekarzem. Odradzam.

Pani lekarz, na tyle ile miałem styczność, bardzo kompetentna, bardzo dobrze, w sposób prosty ale z technicznego punktu widzenia właściwy, wytłumaczyła problemy, które mnie dotykają. Dzięki temu dokładnie zrozumiałem, co jest przyczyną moich dolegliwości. Oznacza to również, że jeśli lekarz umie dobrze wytłumaczyć, to rozumie też problem. Dzięki temu przepisane leczenie i porady dotyczące dbania o układ oddechowy przyniosły poprawę i sam, posiadając jako taką wiedzę, doceniłem ich użyteczność i celowość. Do tego pani lekarz nie zleciła typowych niepotrzebnych praktyk, które nic by nie dały, a które notorycznie inni lekarze ...

Oznacza to również, że jeśli lekarz umie dobrze wytłumaczyć, to rozumie też problem. Dzięki temu przepisane leczenie i porady dotyczące dbania o układ oddechowy przyniosły poprawę i sam, posiadając jako taką wiedzę, doceniłem ich użyteczność i celowość. Do tego pani lekarz nie zleciła typowych niepotrzebnych praktyk, które nic by nie dały, a które notorycznie inni lekarze mi zalecali, co dodatkowo świadczy o zrozumieniu przez lekarza problemu.

A inne komentarze od typowych MADEK z DZIEDZKIEM, można raczej olać. Jeśli ktoś nie przyklaszcze rozkapryszonemu Pjeterowi czy nie będzie bzibździć czy nie przyklaszcze bzdurom które pacjent opowiada, to już negatywna ocena.
Chodziłem ze swoją kobietą do jednego z najlepszych endokrynologów w Polsce. Była to Pani, którą zaliczyłbym do najmniej uprzejmych i najmniej przyjaznych lekarzy jakich widziałem. Ale nie było to niemiłe. To jest prawdziwa profesjonalistka, która nie pozwalała marnować czasu i nie słuchała historyjek, które człowiek często opowiada u lekarza. Miała swoje pytania, robiła pełny, porządny wywiad. Jedyny lekarz który pomógł mojej kobiecie. Ale miała pełno negatywnych opinii bo była 'niemiła'.
Drogie madki, od pocieszania was macie psychologów a do niańczenia dzieci, panie w przedszkolu.