lekarz Dorota Kupińska

Małgonia

10.04.2016

Polecam z czystym sumieniem i namawiam na leczenie. Pełen profesjonalizm. Ciepła, przyjazna atmosfera. Super podejście do pacjenta (dużego i małego). Wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na ustach. Super!

Romeczek45

14.07.2014

Kolega namówił mnie na wizytę u pani Doroty i sam miałem przyjemność się przekonać o jej skutecznych działaniach. Leczę kanałowo zęba i jestem bardzo zadowolony. Szybko i bezboleśnie.

MichalinaWM

18.06.2014

Bardzo dobra opieka, leczenie kanałowe bezbolesne. Miła obsługa i jeśli chodzi o kwoty to wydają się w normie. Podjęłam stałą współpracę :)

Oleńka

20.01.2014

Polecam. Dobre ceny, jak na stomatologię. Bardzo ładne ząbki mam po kilku wizytach. Kiedyś je zaniedbywałam, teraz to uległo zmianie. Można rzec, że je odzyskałam.

WOK

09.01.2014

Ode mnie pełna ocena, w skali 5 - 5. To za wszystkie wizyty, których do tej pory w gabinecie doświadczyłam. Wszystko już chyba poniżej zostało napisane.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Hel"?

Aldony 1

Anna Magdoń