lekarz Dorota Lis-Studniarska

Internista, Lekarz rodzinny, Reumatolog

1,2
1,2
1,4

Jest to najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Jest to osoba pozbawiona wszelkich zasad kultury, nie słucha co się do niej (specjalnie z małej litery) mówi. Podważa zdanie innych lekarzy, wszystko wie najlepiej. Ta osoba powinna mieć zakaz kontaktu z ludźmi. Z mojej strony może Pani liczyć na złożenie skargi o wiele wyżej niż tylko ten portal. Za takie traktowanie pacjentów powinna Pani stracić pracę. Radzę omijać tę osobę szerokim łukiem.

Radzę omijać tę osobę szerokim łukiem.

TOTALNY BRAK KULTURY, nie rozumiem jak w ogóle taka osoba może pracować z ludźmi. Zapytała z czego się utrzymuje, dlaczego mam rentę, czy z tej renty można wyżyć.

Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek za uprzejmość bo jedna to wręcz nadużycie. Polecam omijać Panią doktor szerokim łukiem. Jeśli macie czas wysłuchiwać chrzakania, prychania i buchania pod nosem na to co mówicie to trafiliście doskonale. Kultura i zachowanie wobec pacjenta jest na poziomie ameby.

Wizyta 25.11.2019. Totalny brak kultury, podstawowych zasad szacunku dla pacjenta.Wiedza na bardzo niskim poziomie wiele specjalizacji i tylko stopień LEKARZA czyli podstawowy. PANI "doktor " wyniki sprzed 5 lat nadają się do kosza NIE DO DIAGNOSTYKI. Paniusi obowiązkiem było na polecenie lekarza wykonać mi badania,określić schorzenie i leczyć. Chirurg ręki jak i lekarz POZ-tu uważali takie kroki jako podstawowe A PANI OSIUSIAŁA ICH ZALECENIA JAK I MNIE.Występ PANI na WIZYCIE GODNY pożałowania, bzdury paniusia podpisywał w tekst wywiadu, tak bardzo paniusia była podekscytowana swoimi wywodami, że nie słyszała moich wypowiedzi.RADA PROSTEGO PACJENTA, PROSZĘ WYBRAC JEDNĄ SPECJALIZACJĘ Z TYCH Z PANI PIECZĄTKI, DOKSZTAŁCIĆ SIĘ, PRZEJŚĆ KURS PODSTAW KULTURY I DOPIERO BRAĆ SIĘ DO LECZENIA LUDZI. MORFOLOGIA JEST WAŻNA 3 MIESIĄCE, PO TYM CZASIE SĄ JUŻ ZMIANY O TYM TEŻ PANI NIE WIEDZIAŁA, SZKODA.
Zofia C. z łódzkiego.

lekarz nie przejmujący się pacjentem wszystko wie najlepiej ale pomóc nie potrafi. Omijać z daleka gabinet pani Lis- Studniarskiej

Omijać z daleka gabinet pani Lis- Studniarskiej