lek. med. Dorota Meier

Choroby zakaźne

Pani Dr. Jest naprawde świetna i sympatyczna ma podejście do pacjentów i przedewszytkim jest konkretna i kompetentna a najważniejsze skuteczna :). Godna polecenia!! Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

Pani doktor jest osobą bardzo konkretną, o bardzo dużej wiedzy medycznej i dużym zaagażowaniu. Potrafi w fachowy sposób wytłuczyć pacjentowi co mu dolega. Jest wymagająca wobec siebie i pacjenta, a to przekłada się na jakość leczenia. Jak najbardziej polecam.

w porównaniu z poprzednim lekarzem- bardzo kiepsko

w porównaniu z poprzednim lekarzem- bardzo kiepsko

Jestem po dwóch wizytach u pani doktor,przejęła leczenie po poprzedniczce i powiem szczerze że początkowo byłem nastawiony bardzo sceptycznie,ale po tych kilku wizytach wiem więcej o swojej chorobie , leczeniu niż po kilku latach poprzednio. przede wszystkim rzeczowe podejście bez zamydlania i umilania. Duży plus za konkretne stanowisko.

moim zdaniem to nie żaden lekarz.dr. pisula to jest gość uwierzcie

moim zdaniem to nie żaden lekarz.dr. pisula to jest gość uwierzcie