Dorota Mikulec

1,8
1,8
2,2
1,7

ODRADZAM, byłam na wizycie z bólem zęba, prosiłam, żeby usunęła, bo z bólu nie mogłam wytrzymać, a co usłyszałam? ,,Nie usunę Pani zęba, bo znieczulenie się nie przyjmie, przez zapalenie ropne", na szczęście w innym mieście poszłam do normalnego dentysty który usunął zęba bez problemu, i jakoś znieczulenie się przyjęło, niczego nie czułam.. Dodam iż przez tą Panią jak i jeszcze jej poprzedniczkę, która zostawiła mi otwarty kanał, męczę się z zapaleniem zatok, gdyż zapalenie ropne, przeniosło się na kolejnego zęba i dodatkowo zatoki.

Tylko teoretyk.Strata czasu, poszukajcie lepszego lekarza. Cóż po uprzejmości i poświęconym czasie.

Tylko teoretyk.Strata czasu, poszukajcie lepszego lekarza.
Cóż po uprzejmości i poświęconym czasie.

Odradzam leczenie u tej pani. Liczą się tylko dla niej pieniądze, a pacjentów przyjmuje taśmowo. Przed moim leczeniem nie został przedstawiony plan leczenia. Podczas każdej wizyty pani doktor nie raczyła nawet spojrzeć w moją dokumentację zdrowotną. Efekty leczenia nie są zadowalające.

Zdecydowanie odradzam. Zbędne przeciąganie leczenia i narażanie na straty zarówno zdrowotne, jak i finansowe. Najgorsze jest to, że nic nie można z tym procederem zrobić... Zęby nie zostały wyprostowane mimo małej wady i stwierdzonego wcześniej szybkiego leczenia.

pANI DOKTOR NAJPIER POSTAWIŁA DIAGNOZĘ I OPISAŁA SPOSÓB LECZENIA, DOPIERO PÓŹNIEJ SKIEROWAŁA SYNA NA ZDJĘCIE RTG.

Polecam serdecznie tego ortodonte,ja trafiłam do Pani Mikulec jak miałam 6 lat i zęby rozstrzelone po szczęce jakby losowo :), dotakowo miałam nieco krzywy zgryz. Nigdy nie nosiłam stałego aparatu ze względu na słabe szkliwo, a mimo to udało się Pani doktor doprowadzić mój uśmiech do ładu i składu. Trwało to kilka lat, ale dzięki temu zęby się nie cofnęły, nie zostały osłabione. Zgryz idealny, proste zęby- jednym słowem polecam.