lekarz Dorota Mołodecka

Z całego serca szczerze polecam Panią doktor. Od ponad roku pomaga mi z tarczycą oraz zwykłymi problemami zdrowotnymi życia codziennego. Zawsze uprzejma, cierpliwie tłumaczy i wysłuchuje. Daje jasno do zrozumienia, jak ważne jest przestrzeganie kuracji ale robi to z troski o pacjenta i jest to odczuwalne. Jestem wdzięczny, że na Panią trafiłem.

Znakomita lekarka tylko niestety ciężko się do niej dostać bo wszyscy chcą do niej. A jak już człowiek się dostanie na wizytę to czasu mało bo armia pacjentów czeka jak w fabryce. Zapewne stąd te negatywne opinie - tylko że jaka to wina lekarza że taki jest system a mało jest tak dobrych lekarzy.

Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolony od Pani Doktor. Jej diagnozy są bardzo trafne a dobór leków akuratny. Pani Doktor nie ma problemu z wypisaniem skierowań jak twierdzą niektórzy a jej diagnozom i ocenie czy skierowanie jest potrzebne można zaufać. Bardzo profesjonalna osoba. Polecam !

Mimo że zapisanie się do Pani Doktor graniczy z cudem, gdy tylko jest taka możliwość chodzę właśnie do niej. Antybiotyki przypisuje w ostateczności, ma bardzo duża wiedzę i dobre podejście do pacjenta. Tym którzy wystawili negatywne opinie o Pani Doktor, polecam zastanowić się dlaczego do niej są takie kolejki, podczas gdy do pozostałych lekarzy często można zapisać się "od strzała". Zdarzyło się że zostałam przez nią przyjęta w zasadzie po jej godzinach pracy, ponieważ uznała mój przypadek za pilny, a jak podejrzewam przyjmowanie pacjentów w wolnym czasie nie jest ulubioną rozrywką Pani Doktor

kompetentna, cierpliwa , miła jeśli leczenie wymaga badań dodatkowych nie ogranicza ich idę do Niej z pełnym zaufaniem

Jest miła zawsze uśmiechnięta , za każdym razem bada przyjmie nawet bez rejestracji , godna polecenia wysyłana badania , jest kompetentna

wysyłana badania , jest kompetentna

Poprzednio chodziłem przez kilkanaście lat do innej lekarki. Pani Dorota Mołodecka zleciła mi wykonanie większej ilości badań ( przez kilka miesięcy) niż u wcześniejszego. Od razu EKG, badania krwi i w kierunku cholesterolu. W naszej przychodni ustawiają się do niej duże kolejki. Bardzo dobry lekarz. Ma za mało czasu z powodu wielkiej ilości pacjentów. Mogę ją szczerze polecić.

Rozumiem, że każdy może mieć słabszy dzień i dlatego pojawiają się złe opinie, ale chodzę do Pani dr sama i z trójką dzieci. Jak nie trzeba to wcale nie daje antybiotyków, bo nieraz wchodziłam z trójką i dostawał np tylko jeden. Zawsze pyta o objawy i bada. Potem stawia diagnozę. W moim wypadku np. dała "zwykły lek" i antybiotyk tylko na wypadek pogorszenia (bo było przed weekendem). Ma swoje zdanie -to chyba dobrze, bo jest konkretna. Zawsze spokojnie przyjęła chociaż zdarzyło mi się przyjść bez zarejestrowania. Dostałam od niej niejedno skierowanie dla mnie czy dla dziecka. I to co ktoś napisał - są do niej duże kolejki, bo jest po prostu DOBRA! Zdecydowanie polecam!!

Lekarz całkowicie niekompetenty arogancko nastawiony do pacjenta

Lekarz całkowicie niekompetenty arogancko nastawiony do pacjenta

Mentorskim tonem nazuca swoje metody postępowania. Ocenia "na oko" czy stać pacjenta na sugerowane przez nią sposoby leczenia, i wywiera presje. Jest niegrzeczna, niemiła i nieprzyjemna. Mam wrażenie, że zachowuje sie jakby czerpała kozyści z polecania konkretych leków, konkretnych firm farmacełtycznych. Zdecydowanie nie polecam.