lek. dent. Dorota Morka

Pani Dorotka to najlepszy Dentysta! Zawsze wychodzę zadowolona z wizyty. Super podejście do pacjenta!

Doskonały i kompetentny lekarz. Uczciwy, dokładny, godny polecenia! Od wielu lat jestem pod opieką Pani doktor, członkowie mojej rodziny również. Dr Dorotę Morkę polecam również znajomym i nigdy nie zdarzyło się, aby po wizycie ktokolwiek był niezadowolony i narzekał na jakość usług. Ceny konkurencyjne. Naprawdę warto!

Zdecydowanie jeden z najlepszych dentystów, do których uczęszczałem. Jestem jej pacjentem od 1,5 roku, trafiałem z paskudnymi przypadkami i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Pod kątem kompetencji, przygotowania do zabiegów oraz podejścia do pacjentów - mistrzostwo świata. Każdy zabieg rozpoczyna się od omówienia wszystkich etapów leczenia danego przypadku - bardzo dobra maniera a niestety tak rzadko spotykana w salonach dentystycznych. Zdecydowanie polecam!!!

PRZESTRZEGAM wszystkich przed wizytami u tej dentystki! Przyszłam do p. Morki z bólem zęba. Ząb był do leczenia kanałowego. Moja wizyta trwała zaledwie 15 minut!!! Po ponad roku okazało się, że ząb został nieprawidłowo przeleczony (kanał prawie w ogóle nie był wypełniony) Teraz już wiem, że dentyści powinni robić zdjęcia rentgenowskie także bezpośrednio po zaplombowaniu zęba, aby się upewnić, że jest on prawidłowo wypełniony. Ponadto ta dentystka przebiła mi ściankę tego zęba i doszło do stanu zapalnego korzenia. Próbowałam go ratować (leczenie mikroskopowe), na co wydałam ok. 900zł. Niestety korzeń jest w kiepskim stanie i ząb będzie do usunięcia. Jestem młodą osobą i bardzo żałuję, że trafiłam na leczenie do tej pani, bo za jej niekompetencje muszę teraz słono płacić! Najgorsza jest jednak utrata zęba, którego mogłabym mieć jeszcze dlugi czas.

Witam. Zdecydowanie polecam tą dentystkę. Jest bardzo uprzejma, każdy zabieg u niej był jak najlepiej przeprowadzony, a poza tym pani doktor wszystko dokładnie objaśnia, co nie jest regułą - często dentyści odbębnią swoją robotę i nawet nie wiesz co Ci przy zębach robił. Ceny również przystępne. Zdecydowanie polecam!

ODRADZAM !!!!!!!!!!! Byłam parę razy i za każdym razem kończyło się ŹLE ! Po dyskusji z "osiedlowymi znajomymi" większość mówi to samo. Jest niedokładna, szybka = dużo pacjentów = dużo kasy. SERDECZNIE ODRADZAM!!!

Nikomu nie polecam.Dwie plomby i obie wypadły w następny dzień po wizycie.O reklamacjii pani doktor nie chciała słyszeć.

Bardzo polecam wkoncu sie przestałam bać dentysty, bardzo dobra dentyska.POLECAM

To co mnie najbardziej zaskoczyło u P. Doktor to zdumiewająca szybkość przy borowaniu - 1-2-3 i już po wszystkim, a dodam, że dziura była spora... Szybko, rzetelnie i w sympatycznej atmosferze. Z ręką na sercu mogę wszystkim polecić!

Zdecydowanie polecam! fachowa, rzetelna, kompetentna - dzięki niej mam piękny uśmiech w konkurencyjnej cenie. Jeszcze się taki ktoś nie urodził, żeby każdemu dogodził ale jak komuś coś nie pasuje- proponuje aby o swoich wątpliwościach powiedział p. doktor - na pewno coś zaradzi:)