dr n. med. Dorota Napiórkowska-Łaguna

Psychiatra

Kompletnie się nie nadaje, nie słucha pacjenta , mówisz coś a potem trzy razy o to samo pyta. Szkoda czasu i pieniędzy na takiego kogoś, kompletne nie zrozumienie pacjenta i jego potrzeb, zdecydowanie nie polecam

Lekarka w ogóle nie słuchała tego o czym mówię, pytała o coś co chwile wcześniej jej powiedziałam. Wydaje się zmęczona albo wypalona z zawodu. Wszystko na pol gwizdka. Szkoda czasu.

Jeśli chcecie zmarnować czas pod gabinetem to dobrze trafiliście. Jeśli chcecie poczuć że ktoś nie szanuje waszego czasu i was to śmiało. Nie polecam tego lekarza.

Żaden wcześniejszy psychiatra nie traktował mnie z takim lekceważeniem. Brak wykonania wywiadu lekarskiego, brak wyjaśnienia jak działają leki i czego po nich się spodziewać. Dziwne komentarze i uwagi nieadekwatne do sytuacji i nerwowo reagowała, gdy jej się coś nie spodobało, ale zazwyczaj starała się być miła. I nie do końca sądzę, aby ona się nadawała na psychiatrę, bo chodziłem do wielu psychiatrów i widziałem u psychiatrów zamiłowanie do rozmowy z pacjentami, zainteresowanie lekami, widziałem realną chęć pomocy, lekarze się głowili jak tu leki dopasować itp. A ona jest z tych lekarzy co pacjenta oceniają po 15 minutach i od razu wypisują leki i niech dalej radzi sobie sam.
Również nigdy nie pozwalała opowiedzieć o swoich problemach, bo komentowała to w tak brutalny sposób, że od razu człowiek czuł się źle i miał ochotę uciec.

Świetny lekarz, wszystko tłumaczy, nie ocenia, nie "goni" bo następny pacjent stoi za drzwiami. Mimo pierwszych oporów przed lekarzem tej specjalności, w razie potrzeby polecam, warto.

Cudowna ,wspaniała,profesjonalna Pani doktor.Nigdy wześniej nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta w ramach refundowanej wizyty, a nie prywatnej.Dużo zdrowia Pani doktor i wytrwałości.Wdzięczna pacjentka Joanna

Bardzo polecam panią doktor. Widać, że jest lekarzem z powołania. Bardzo mi pomogła:) Miałam kontakt z kilkoma lekarzami, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Doradzi, wytłumaczy, wysłucha.

wsluchana w pacjenta kompetenta stara sie doradzic w cenie lekow jak i ich samych

Bardzo miła i życzliwa osoba, mocno zasłuchana w pacjenta. Przeanalizowała mój problem pod kątem wielu doświadczeń, okazując przy tym szacunek i zainteresowanie. Bardzo uczciwie podeszła też do kwestii finansowej, doradziła tanią aptekę oraz przedstawiła różne cenowo możliwości dalszego leczenia.

rzeczowe ale i życzliwe podejście, ogólnie bardzo miła osoba

rzeczowe ale i życzliwe podejście, ogólnie bardzo miła osoba