dr Dorota Parnowskadr Dorota Parnowska - zdjęcie profilowe

dr Dorota Parnowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Od 2011r specjalista psycholog kliniczny drugiego stopnia. W 2011 obroniła pracę doktorską poświęconą zaburzeniom schizotypowym. Członek Europejskiej Szkoły Psychoanalizy (New Lacanian School-NLS), członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych z zakresu psychologii klinicznej, członek Rady Naukowej IPiN. W trakcie szkolenia do licencji psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie pracownik III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, terapeutycznego oddziału dziennego.

Kompetentna, otwarta, przyjazna lekarka. Zainteresowana pacjentem, prezentuje indywidualne podejście, dostosowane do oczekiwań pacjentów, przy tym Polecam

Polecam