lekarz Dorota Pawlęczyk-Gasz

Lekarz medycyny pracy

2,2
2,4

Wyjątkowo bezczelna lekarka, zero empatii dąsy że wogole człowiek się zjawił z jakimś zapaleniem .. nie polecam szkoda nerwów i stresu.

Dzięki temu, że p. Doktor nie odpisywała na moje wiadomości dostałam 7 napadów padaczki w przeciągu godziny. Pisałam, błagałam o przepisanie leków. Po kilku dniach błagania spotkałam ją w sklepie (mały sklep, było pusto), udawała, że mnie nie zna. Ma szczęście, że dostałam napadów u znajomej i nic gorszego się nie stało. Skończyło się na SORze. Absolutnie nie polecam. Z Panią Doktor jest źle...

Moja babcia miała operacje, lekarz prowadzący kazał zrobic kilka badan, pani dr. gasz olała zalecenia chirurga bo musiała by na badania skierować a zachowuje się tak jak by ona za nie płaciła, szmal za wizyte to bierze, pacjenta olewa, zalecenia olewa. moja babci straci nogę przez olewke pani dr. rodzinnej gasz, mam nadzieje że pani będzie cierpiała tak jak moja babcia, a ja zrobi wszystko co w mojej mocy żeby pani nie leczyła, wszystkim radze omijać z daleka takiego nielekarza , chirurg z krakowa oraz 3 lekarzy z naczyniówki powiedzieli że taki lekarz nie powinien wykonywac swego zawodu. niepozdrawiam

moich wszystkich przydupasów zapraszam na badanie ginekologiczne. A jest ich wielu ! Pózniej będzie kolonoskopia bez znieczulenia. Będzie cudownie. Gruba rura lubi grube ryby ! Buziaczki, żegnam czule.

Odmówiła rejestracji na wizytę, mimo że danego dnia liczba pacjentów wcale nie była duża. Diagnoza nietrafiona.

Odmówiła przyjęcia pacjętki z gorączką tłumacząc ze ma dosyć swoich pacjętów, następnie udala sie do rejestracji gdzie przez pół godziny opowiadala głupie kawały i dowcipy.

Pani doktor moze i mila ,ale malo zdecydowana boi sie dac skierowanie na badania krwi ,nie mowiac juz o usg ,taka bardzo sztywna ,zasadowa , a pacjent no coz nie ten to inny przyjdzie .Do leczenia grypy w sam raz ,ale cos powazniejszego ,nie polecam .

Od razu widać, że to lekarz z powołania. Jest miła, sympatyczna, zawsze z humorem podchodzi do pacjenta. Wytłumaczy co się dzieje z naszym organizmem, nawet zobrazuje to na kartce heh. Nigdy nie miałam z nią żadnych przykrości.

Jest to doktor do którego należę. jestem bardzo zadowolona. Leczy, wspaniale diagnozuje, tłumaczy choroby i ich przyczyny. Lekarz z powołania. Ponadto to wielki autorytet w naszym mieście i dobry człowiek. Jest lubiana przez pacjentów. Polecam!!!