dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

Przemila Pani doktor, z sercem podchodzi do pacjenta. Zawsze stara się znależć i leczyc przyczynę choroby a nie tylko skutki.

Lekarz który nie szanuje pacjenta, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. Najbardziej oburzające jest to, że płaci się za wizytę, a człowieka traktuje się jak śmiecia. Skanadl!!!!!!

Już na wejściu można poznać jak jest miła i uprzejma . Zgadzam się z przedmówcami na 1000%. Polecam wszystkim bardzo gorąco .

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

Polecam bardzo gorąco Panią Dr.Jestem szczęśliwa ,że moja córeczka trafiła do niej .Gdyby nie wizyta u Pani Dr i dokładne badania dziecko byłoby już po zabiegu usunięcia 3 migdała przez zła dignozę którą wystawił inny lekarz.Polecam

Chyba najlepszy otolaryngolog i foniatra z jakim miałam w życiu do czynienia. Przeszłam przez uraz akustyczny, byłam u kilku różnych laryngologów i nikt nie był w stanie tak mnie uspokoić. Klinika, w której pracuje Pani doktor przeprowadza kompleksowe badania. Pani doktor to miły, ciepły, otwarty człowiek, zwyczajnie ludzki. Tłumaczy wszystko, jak najprościej i wedle logiki, uspokaja skołatane chorobą nerwy. Odpowiada na wszelkie możliwe, nawet głupie pytania, pyta o przyjmowane leki i trwające (bądź przebyte) choroby. Wobec dzieci jest równie dobroduszna i cierpliwa. Gorąco polecam, warto się do niej wybrać w razie potrzeby!

Tym bardziej zasługuje na uznanie, że pacjentem byla osoba wiekowa. ponad 80 lat, a leczenie skuteczne i pełne zaangazowania