lekarz Dorota Pilecka

Internista, Gastrolog

2,1
2,2
1,9

Bardzo niemiła lekarka. Zamyka gabinet i odpoczywa gdy na korytarzu są pacjenci . Przerywa, nie słucha, stawia diagnozę do której nie mam zaufania, a to wszystko podczas prywatnej wizyty. Nie polecam. Więcej z tą panią się nie spotkam.

Pani doktor jest wspaniałą osobą . Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi . Bardzo miła i urocza. Duża wiedza.Przyjechałem z Irlandii do Pani doktor i jestem bardzo zadowolony z wizyty.Polecam wszystkim. Brawo Pani doktor i jeszcze raz brawo.

Okropna wizyta, okropny lekarz. Pani dr nie słucha, przerywa w połowie zdania, mówi podniesionym glosem objawiając swoją jedyną prawde bez żadnej diagnozy i posłuchania pacjenta o objawach choroby. Nie odpowiada na pytania, niektóre nawet obsmiewa. Nie obejrzała nawet moich aktualnych wyników badań. Stracony czas, niemiłe wrażenia, wyszłam przygnębiona i zdezoreintowana. Dostałam antybiotyk - najprostsze rozwiązanie, tylko czy własciwe w moim przypadku? tego nie jestem absolutnie pewna. Bardzo nieprofesjonalna Pani doktor, Bez empatii żadnej. Zdecydowanie nie polecam.

Zmarnowany czas i pieniądze. Wizyta była finansowana z moich prywatnych środków, nie zaś z budżetu NFZ, więc przyznałem sobie prawo potraktowania jej po prostu jako konsultacji mającej przynieść mi jakąś wiedzę dotyczącą profilaktyki, badań wartych regularnego wykonywania, itp. To, co otrzymałem chyba nie ma nazwy w języku polskim (ani w żadnym innym). Kulminacją była tyrada pani doktor na temat bezmyślności mojego pokolenia. Do tej pory zastanawiam się: co to właściwie miało być?

W dniu wczorajszym miałam wykonaną kolonoskopię z polipektomią w Sonomedzie. Było to badanie finansowane przez NFZ. Jestem zachwycona Panią Doktor Dorotą Pilecką - przemiła, sympatyczna, dokładna, delikatna i profesjonalna w każdym calu. Badanie zostało przeprowadzone w spokojnej atmosferze, prawie bezboleśnie, pomimo konieczności usunięcia polipa. Całe szczęście, że nie czytałam wcześniej opinii tu zamieszczonych, bo pewnie zmieniłabym termin badania, aby trafić do kogoś innego i nie miałabym okazji osobiście poznać tak sympatycznego lekarza.

Lekarz niemiła, nie potrafi wytłumaczyć, nie słucha Zaleca leki które były już brane, nie chce dać skierowania na badanie

Lekarz niemiła, nie potrafi wytłumaczyć, nie słucha
Zaleca leki które były już brane, nie chce dać skierowania na badanie

160 zł za potraktowanie mnie po chamsku. Przyniosłam kartkę A4 z opisem objawów, co się działo, ledwo rzuciła okiem. Wydała opinie praktycznie na podstawie notatek sporządzonych przez panią endokrynolog, u której byłam godzinę wcześniej w tej samej przychodni. Zbadała mi pobieżnie brzuch, zaleciła leki. Na mój protest, że pani endokrynolog odradzała je: "Pani endokrynolog, niech sobie mówi, co chce". Super, świetnie, nic tylko się leczyć przypadkowymi połączeniami tabletek. Na zapytanie, czy choroba nawróci, jak połączyć to z treningami: "Oczywiście, że będzie nawracać, a w ogóle to ludzie mają gorsze choroby". Na tym ostatnim to się już zacięła i powtórzyła z pięć razy. Zdecydowanie odradzam, niemiła, praktycznie krzyczała, krzyki słyszałam też u pacjentki przede mną, lekceważący stosunek do pacjenta, a leki wydane "na pałę", bez porządnych badań czy wywiadu.

Byłem na kolonoskopii, nieprofesjonalna, może nawet niebezpieczna dla zdrowia kobieta, kompletne zero współpracy z pacjentem, w wiedze tez powątpiewam- po usłyszeniu zdania że " jak krwawi z odbytu to po co od razu zawraca głowę badaniami. Trzeba wziąć tabletki od lekarza i tyle". Weszła do sali spóźniona, po 10 minutach badania, kiedy mówiłem że boli mnie i prosiłem o to żebyśmy robili je wolniej, delikatniej, odpowiedziała że nie ma czasu bo kolejny pacjent zaraz wchodzi. 15 minut i tyle, trzeba było wziąć sobie znieczulenie... Pojawiły sie komentarze w stylu " ci nasi szczecinscy chlopcy maja jakas dziwna anataomie. Wszystkich cos boli". Co potwierdza tylko że nie jestem jedynym który to badanie wspomina po prostu źle.

Bardzo niemiła pani, traktująca z góry pacjentów i bez szacunku. Nie obchodzi jej totalnie ich los. Wiedza znikoma. Zdecydowanie najgorszy lekarz w Sonomedzie a szkoda bo psuje bardzo dobra opinie tego miejsca. Słyszałem zresztą nie od jednej osoby która była jej pacjentem nieprzychylne komentarze na temat tej pani.

Omijać dr Pilecką szerokim łukiem!! Mając poważne problemy zdrowotne mam porównanie w podejściu lekarza do pacjenta i dziękuję Bogu za tak dobrych lekarzy jakich mogłam w życiu spotkać bo dzięki nim jeszcze żyję a ta kobieta nie powinna być w ogóle dopuszczana do ludzi. Ta "pseudo " pani doktor kupiła dyplom chyba na targu. Brak wiedzy, brak poszanowania do chorego i zero pomocy. Ta niesympatyczna kobieta nie zasługuje by zwracać się do niej Pani a co dopiero Pani doktor.... To jakieś wielkie nieporozumienie jakim cudem ktoś w ogóle jeszcze się u niej leczy.