lekarz Dorota Pisarczyk-Wiza

Diabetolog

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr Dorota Pisarczyk-Wiza jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejmą. Z anielską cierpliwością wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla wszystkich pacjentów, z którymi rozmawiam w oczekiwaniu na swoją kolejkę, jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.

Pani doktor jest bardzo znanym fachowcem w dziedzinie diabetologii. Pani doktor jest bardzo kompetentna i zdecydowana doskonale zna się na problemach powikaniach jak i komplikacjach jakie wiążą sie z cukrzycą zwlaszcza u kobiet w ciąży. Pani doktor wykazuje sie ogromną empatią, troską wobec pacjentów, niezmiernie ważne jest dla niej dobro i jak najlepsze zdrowie pacjenta. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach naprawdę niezmiernie żadko można spotkać. Z czystym sumieniem ogromnie polecam Panią doktor osobą które borykają się z tą niezmiernie podstępną chorobą jaką jest cukrzycą. Cieszę się bardzo że jestem pacjentką Pani doktor Wizy bo to prawdziwy lekarz z powołania. Pomogła mi niezmiernie i jestem jej za to ogromnie wdzięczna!

Super diabetolog.Godny polecenia.Mnie wielokrotnie wyprowadziła na prostą drogę z cukrzycą.Kompleksowe tłumaczenie choroby,liczenia ww,stosowania intensywnej insulinoterapii,i inne rzeczy.Same plusy dla dr Wizy:)Pacjenta traktuje jak człowieka,a nie nr w kolejce do poradni.

najlepszy diabetolog jakiego miałem podczas 30 lat chorowania na cukrzyce.potrafi idealnie dobrac dawkowanie insuliny,daje skierowania na badania zwiazanych z powikłaniami

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM! Naprawdę Pani Dr jest konkretna sympatyczny i przychylna! Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego diabetologa to polecam! Sama do Pani DR chodzę i jestem bardzo zadowolona!

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, rzeczowy, kompetentny. A przede wszystkim życzliwy. Cukrzyca to choroba z którą żyje się wiele lat, dzień po dniu, i nie zawsze jest łatwo.Często nie jest.:-( Ja mam do mojego Diabetologa 100%zaufanie. Nawet jak czasami jestem postawiona do ,,pionu'' to wiem dlaczego. Na Panią Doktor mogę tak po prostu, po ludzku zawsze liczyć, a leczę się u niej w Poradni już ponad 10 lat.W ostatnim roku ,,urodziłyśmy'' mojego drugiego synka - przez całą ciąże w każdej chwili mogłam na dr Wize liczyć!!!Na prawdę polecam! Przyjmuje w Poradni w Szpitalu Raszei i w Poradni na Os.Orła Białego 103 w Poznaniu.

Jest bardzo dobrym fachowcem, a przede wszystkim człowiekiem. Od kilku lat choruję na cukrzycę i średnio co trzy-cztery miesiące jestem na wizycie. Zawsze ma czas i ma się wrażenie jakby się było kimś w tym momencie wyjątkowym. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry diabetolog,polecam na 100%. Opinię wystawiam z punktu pacjenta pododdziału diabet. Nie zgadzam się z opinią negatywną,w pełni kompetentny ,energiczny ,lekarz,Jeśli już dostanie kogoś w"objęcia"to proszę mi wierzyc,że zrobi wszystko aby choremu pomóc.Często zdarza się,że trafiają do szpitala osoby bardzo zagubione w swojej słodkiej chorobie , zaniedbane w prowadzeniu cukrzycy przez siebie i swoich diabetologów,często już z dużymi powikłaniami -a dla niej wtedy taki pacjent jest wyzwaniem.Wiem,że wielu pacjentom nie podoba się stanowcze podejście lekarza ,ale wg.mnie tak powinno byc,przychodzi wówczas opamiętanie,pacjent się uczy,dowiaduje się wielu nowych rzeczy o swojej chorobie ,mobilizuje,bo nie będzie żadnego efektu leczenia bez współpracy obustronnej,NIE wypisze ze szpitala nikogo,bez upewnienia się,że zrobiła wszystko -aby go odpowiednio zdiagnozowac i mu pomóc.Będzie mi bardzo brakowało jej wiedzy na co dzień bo cukrzyca jak wiemy jest chorobą nieprzewidywalną.Pani prof.może byc dumna,że ma dr.Wizę w swoim zespole.

jeszcze raz polecam dr Wizę,przyjmuje też w poradni diabetologicznej w szpitalu Raszeii w Poznaniu,telefon 061 8 48 10 11 wewn.373 ulica.Mickiewicza 2.super diabetolog konkretna,wporadni na Mickiewicza przyjmuje w poniedzialki od poludnia

bardzo prosze o kontakt do Pani doktor bo telefon na zwierzynieckiej głuchy...

bardzo prosze o kontakt do Pani doktor bo telefon na zwierzynieckiej głuchy...