lekarz Dorota Piwowarska

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,9

Pani Doktor prowadziła mi obydwie ciąże.Obydwie zakończyły się cesarskim cięciem.Ciaze były zagrożone od 18 tygodnia, dzięki opiece i czujności,oraz interwencji Pani Doktor pierwsza córka urodziła się żywa i żyje.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor.Corki mają dziś 18 i 20 lat

Pani P.owszem bardzo miła i uprzejma. Niestety podczas ciąży mierzy cisnienie starym manualnym aparatem i w karte zawsze wpisuje 120/100 A okazało się że było nadciśnienie rzędu 170/140. Przez półtora miesiąca widziała że jest mało wód plodowych na co zleciła jedynie dużo pić, co tak naprawdę nie uzupełni wód plodowych. Mało badań.po 30 tyg ciąży wizyty miały być rzekomo co 2 tyg a i tak umówiła mnie za kolejny msc. Koniec końców przez brak wystarczających badań ciąża zakończyła się o 8 tyg wcześniej a dziecko prawie przez dwa msce było w szpitalu że względu na ekstremalną hipotrofie (940gram przy urodzeniu). Nie wrócę i nie polecam tej Pani.

Nie polecam , niestety jest nie kompetentna , musiałam skorzystać z usług innego lekarza zamiast pomódz tylko mi zaszkodziła . nie punktualna każda wizyta jest na umówioną godzinę ale z poślizgiem do następnej godziny - brak szacunku .

Lekarz nastawiona na wyciąganie pieniędzy z pacjentek. Wprowadza pacjentkę w błąd, sieje niepotrzebny strach, zarzuca coś co nie miało miejsca.Karygodne zachowanie.

Przereklamowana lekarka. Co do ciąży - przez złe prowadzenie w końcówce ciąży moja córka o mało nie straciła dziecka przy porodzie,które utknęło w kanale rodnym,bo było za duże i źle zdiagnozowane.Oczywiście szanowna doktor nie pokazała się przy porodzie mimo,iż była obecna na oddziale.Przy drugiej ciąży nie zauważyła na USG szpotawości stópek. Co do problemów kobiecych: u mnie zlekceważyła torbiele w macicy mimo,iż niemożliwie krwawiłam.Jakiś czas później inna lekarka natychmiast skierowała mnie na zabieg. U mojej drugiej córki pani P. zlekceważyła policystyczne jajniki.Nie kazała przejmować się pęcherzykami.Inny lekarz wziął córkę pod ...

Co do problemów kobiecych: u mnie zlekceważyła torbiele w macicy mimo,iż niemożliwie krwawiłam.Jakiś czas później inna lekarka natychmiast skierowała mnie na zabieg. U mojej drugiej córki pani P. zlekceważyła policystyczne jajniki.Nie kazała przejmować się pęcherzykami.Inny lekarz wziął córkę pod rozległą opiekę,zalecił specjalne badania insuliny,glukozy i zalecił ostrą terapię hormonalną.
Nie mogę o tej lekarce powiedzieć nic dobrego. Niby jest życzliwa i uśmiechnięta,ale równocześnie mocno w tym zarozumiała.

Pani Doktor bardzo uprzejma. Miły pierwszy kontakt z ginekologiem. Nawet jeśli temat dotyczy innej specjalizacji, pomoże, doradzi, skieruje w odpowiednie miejsce, wykona badania. Jest bardzo dokładna i wypytuje o szczegóły. Zawsze pomaga i jeśli dzwoni się z problemem, przyjmie w ten sam dzień, albo na drugi.

niesamowita opiekuńcza polecam to się nazywa lekarz z powołania ,prowadzi mi pierwszą ciąże i naprawdę nie mam problemu z niczym nawet jak w nocy dzwonie to odbiera i dba.

Bardzo miła, uprzejma, zawsze ma czas dla pacjentki, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy. Kiedy dzwonię to telefon jest zawsze odebrany. Zawsze można na nią liczyć. Nie tylko podczas wizyt prywatnych, ale szpitalnych rownież. Polecam!!

Na początku swojej praktyki pani doktor starała się. Gdy zdobyła już pacjentów przestała troszczyć się o stan ich zdrowia a zaczęła o grubość ich portfela. Sympatyczności nie można jej odmówić. Stwarza przyjemną atmosferę. Jeżeli pancjentka nie ma żadnych problemów np. ciąża jest książkowa i nie niesie żadnego ryzyka, pani doktor jest najlepszym możliwym specjalistą. Jeżeli natomiast pacjentka ma jakiekolwiek dolegliwości, pani doktor nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić.

Jeśli chodzi o niskopłytkowość, to widać, że pani Doktor uczy się na błędach i teraz wie, że pacjentki z takim problem nie należy kierować do porodu w Żarach, szkoda tylko, że tak późno na to wpadła.... bo skutki były i są opłakane. No ale lepiej dla tych kobiet, które teraz do niej chodzą....Lekarzowi nie płaci się po to, aby głaskał po głowie i robił wszystkie niezbędne badania, ale również po to aby myślał i potrafił przewidzieć każde nawet najmniejsze ryzyko i potrafił przewidzieć pewne rzeczy. Nigdy jej nikomu nie polecę....