dr hab. n. med. Dorota Pojda-Wilczek

Okulista, Okulista dziecięcy

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno dostać się do Pani dr, ale warto próbować.

P.Doktor bardzo dobrym jest lekarzem jak iż człowiek o wielkim sercu polecam Każdemu trafić do tak dobrej bardzo dobrej Lekarki.Dziękujemy za wszystko za tak miłe przyjęcie.

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest bardzo miłą osobą,która w sposób prosty wytłumaczyła na czym będzie polegała operacja powieki.Dzięki temu brak stresu podczas operacji. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM! 19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent ...

PANI dr hab. nauk med. DOROTA POJDA-WILCZEK jest moim niezwykłym ANIOŁEM!
19 lutego 2013r. minie trzeci rok od operacji jaskry prawego oka przez NIĄ wykonanej! Czuję się dobrze! Pracuję fizycznie! Regularnie jeżdżę na kontrole do SPSK Nr 5 ŚUM w Katowicach! Za każdym razem, gdy tylko JĄ spotykam(często przypadkowo i na korytarzu)staram się okazać JEJ swoją wdzięczność słowem: DZIĘKUJĘ! Wiem, że nie zna mnie z nazwiska, ale rozpoznaje mnie i innych pacjentów po OCZACH! Życzę PANI DOKTOR dobrego zdrowia i samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym! Szczęśliwy pacjent JK !

Bardzo uprzejma i pomocna pani doktor, dobrze tłumaczy chorobę i zdecydowanie poleciłabym ją każdemu. :)

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska