dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkiszdr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Na przestrzeni mojej pracy w Akademii Medycznej, a następnie na Uniwersytecie Medyczny im Piastów Śląskich we Wrocławiu otrzymałam:
• ...

• 1998 rok- nagrodę zespołową JM Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za ważne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej.
• 2008 rok - nagrodę zespołową JM Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za cykl prac poświęconych zaburzeniom homeostazy wapnia oraz jego wpływu na układ bodźco-przewodzący serca u dzieci z przewlekła chorobą nerek
• 2009 ...

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem. Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Pani dr bardzo miła, rzeczowa w spokojny sposób wszystko tłumaczy oraz najważniejsze- ma cudowne podejście do małego pacjenta! Polecam! Dzięki niej wierzę, że nasza córeczka wyzdrowieje.

Do chwili obecnej najlepszy nefrolog jakiego spotkalam

Do chwili obecnej najlepszy nefrolog jakiego spotkalam

Dzieki pani doktor uwierzylem znow, ze zawod lekarza to cos wiecej niz tylko podrecdznikowa znajomosc i mechniczne potraktowanie czlowieka jako bezimiennego pacjenta. Pni doktor rozmawiala ze mna jak z najblizszym czlonkiwm rodziny, osoba bliska.Terapie, ktora polecila zaowaocowala tym, ze dzis moje dziecko jest zdrowe, szczesliwe, normalnie rozwijajace sie. Polecam wszystkim Pania dr Jonkisz i serdecznie dziekuje za uratowanie mojej coreczki

Zdecydowanie polecam pania dr! Była bardzo uprzejma i moja rodzina po wizycie była znacznie spokojniejsza o zdrowie naszej córeczki!

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska