dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Podczas badania pani Doktor jest bardzo delikatna. Gorąco polecam !!!

Lekarz godny polecenia. To dzięki Pani doktor na świat przyszła moja córeczka (wcześniej 2 razy poroniłam) prawidłowo zdiagnozowała przyczynę wcześniejszych niepowodzeń i dobrała odpowiednie leki aby ciążę udało się donosić jak najdłużej. Pozdrawiam i dziękuję za mój MAŁY CUD :)

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem u którego byłam, wyjaśnia dokładnie problem, wszystko tłumaczy, wizyta trwała ok 40 minut. Szczerze polecam wszystkim!!!

Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę:)podejście pełen profesjonalizm !!! lekarz z prawdziwym powołaniem,gorąco polecam innym panią.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

lek. med.
Bogdan Zięba