lekarz Dorota Ruszkarska-Sitek

Dermatolog

Doktor Sitek ma bardzo dobrą opinię u pacjentów,jedni drugim ją polecają.Pewnie nie każdą chorobę można wyleczyć,ja się nie zawiodłem,przy czym ona pisze nazwę choroby na kartce i jak działa leczenie,co będzie dalej i to się sprawdza.Minusem jest że trzeba się wyczekać na wizytę min.3-4tygonie i potem w kolejce ale to już wolę poczekać i żeby było jak należy.

Cóż. Byłem u Pani Sitek trzy razy. Za każdym razem wychodziłem z nadzieją ze pomoże mi z moimi problemami i za każdym niestety nie spełniała moich oczekiwań. Leczenie publiczne, miałem wrażenie ze na "odwal się". Miła osoba, ale niestety nie po to do Niej chodziłem, więc odradzam. Za wizytę się nic nie płaci, wiec spróbować można. Ja juz z jej usług nie skorzystam :)

Zmyliło mnie pierwsze wrażenie. Tak na prawdę Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i kompetentna. Świetnie tłumaczy chorobę. Godna polecenia na 100%.

Miła i sympatyczna Pani doktor.Stara się bardzo prosto wytłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia. Ja jestem zadowolona