lek. dent. Dorota Sieradzka

Szczerze nie polecam tego miejsca. Poczułam się tam jak oszust, kłamca i wyłudzacz..., a prosiłam tylko o korektę źle wykonanej pracy! Trafiłam do Pani Doktor z polecenia koleżanki z pracy dwa miesiące temu. Pani Doktor od samego początku wydała się niesympatyczna (przykrym przykładem: zwróciłam uwagę, że mamy takiego samego psa - na co Pani Doktor odpowiedziała..że jej jest najlepszy..pozostawię to bez komentarza). Wychodząc wciąż czułam ból na plombowanym zębie, który aż do dziś nie ustępował. Plusem było to, że zapłaciłam za jeden ząb, a drugi obok dostałam w gratisie (ząb był ukruszony od kolczyka jednak zdrowy). Po 2 tygodniach, fragment 'gratisa' przy dziąśle odpadł - co uniemożliwiło mi czyszczenie go, poraniło język. Nie miałam czasu wrócić z reklamacją obu zębów, zrobiłam to dziś (2 miesiące później - plomby maja 2 lata gwarancji). Pani Doktor bardzo nieprzyjemnie potraktowała mnie - wyparła się, że plombowała mi ten gratisowy ząb, uznała, że to nie jej praca i jej nie poprawi - nie zapisała 'gratisa' w swoich notatkach - dzięki czemu ja zostałam uznana za oszustkę (a nigdy nikogo w życiu nie oszukałam). Jeśli chodzi o ząb, za który płaciłam...postukała i nie chciała mi uwierzyć, że ten ząb boli, po czym z zaplecza wyszedł jej mąż i momentalnie znalazł źródło bólu i on naprawił mój ząb. Podejrzewam, że gdyby nie ten kompetentny Pan, to z oboma zębami zostałabym odesłana do domu. Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak niemiła i niekompetentną Panią Doktor. Co więcej 2 miesiące temu na NFZ umówił mniej więcej tak samo jak ja mój przyjaciel..., któremu Pani niedokładnie zdjęła kamień i do dziś jego zęby są nadwrażliwe na ciepło i zimno, a wcześniej nie były. Jeśli ktoś z was miał podobne historie, bądź odczucia, zachęcam do wypowiedzi, bo nie wierze, że jestem jedyną osobą tak potraktowaną przez Panią Doktor Sieradzką. Dentyści nie są tani więc warto wybrać kogoś miłego komu można zaufać, a nie przez kogo poczujemy się jak oszuści i kłamcy.

Zdecydowanie nie polecam wizyty w gabinecie. Kompletny brak profesjonalizmu plus wadliwy sprzęt dentystyczny całkowicie dyskredytują gabinet w oczach pacjentów.

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !

Gorąco polecam, Pani Dorota jest bardzo sympatyczną osoba, a do tego profesjonalistką. Ma podejście do pacjenta, leczy zęby bezboleśnie. Ja w razie potrzeby na pewno tam wrócę.

Gorąco polecam gabinet 4 DENS, leczyłam się u Pani Doroty i nigdy nie zmienię już lekarza stomatologa. Miła i zna się na rzeczy, wszytko dokładnie wytłumaczy. Panicznie boję się igieł, przez co podawanie znieczulenia było dla mnie koszmarem-u Pani Doktor nie czuję się nic. Pełen profesjonalizm i dużo uśmiechu.

Trafiłam do Pani doktor po przeczytaniu opinii zamieszczonych na tym portalu. Nie zawiodłam się. Od dziecka bałam się dentysty, teraz będę wszystkim polecać właśnie doktor Dorotę.

Profesjonalne leczenie. Pani Doktor jest przemiła dla swoich pacjentów, nie tylko leczy ich zęby, ale też strach przed stomatologiem.

Byłam u Pana doktora z bardzo pilną sprawą - ból zęba. Przyjął mnie późno wieczorem. Wytłumaczył co się dzieje z zębem (a było bardzo źle, ropień, zapalenie..) i zrobił leczenie kanałowe. Lekko bolało mimo kilku dawek znieczulenia ale to wina dużego ubytku. Jeśli ktoś panicznie boi się dentysty tak jak ja, to polecam Pana Marcina lub jego żonę. Są super :)))

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Trafiliśmy z mężem do gabinetu '4 dens' przez przypadek - po przeczytaniu pozytywnych opinii w Internecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko ze świadczenia medycznego, ale również z niezwykle 'ludzkiego' podejścia do pacjenta. Państwo Dorota i Marcin Sieradzcy to profesjonaliści, którym udaje się stworzyć miłą atmosferę w gabinecie. Wszystko zdecydowanie na plus!

Miła i fachowa obsługa, miałam kilka zębów do leczenia, w dwa tygodnie było po wszystkim, cena adekwatna do jakości. Serdecznie polecam panią doktor.