lek. dent. Dorota Sieradzka

Zdecydowanie nie polecam wizyty w gabinecie. Kompletny brak profesjonalizmu plus wadliwy sprzęt dentystyczny całkowicie dyskredytują gabinet w oczach pacjentów.

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !

Gorąco polecam, Pani Dorota jest bardzo sympatyczną osoba, a do tego profesjonalistką. Ma podejście do pacjenta, leczy zęby bezboleśnie. Ja w razie potrzeby na pewno tam wrócę.

Gorąco polecam gabinet 4 DENS, leczyłam się u Pani Doroty i nigdy nie zmienię już lekarza stomatologa. Miła i zna się na rzeczy, wszytko dokładnie wytłumaczy. Panicznie boję się igieł, przez co podawanie znieczulenia było dla mnie koszmarem-u Pani Doktor nie czuję się nic. Pełen profesjonalizm i dużo uśmiechu.

Trafiłam do Pani doktor po przeczytaniu opinii zamieszczonych na tym portalu. Nie zawiodłam się. Od dziecka bałam się dentysty, teraz będę wszystkim polecać właśnie doktor Dorotę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6